Emulator gier z PlayStation już niedługo w Android Market

Emulator gier z PlayStation już niedługo w Android Market

Playstation Android
Playstation Android
Zbyszek Kowal
29.01.2011 18:59, aktualizacja: 29.01.2011 19:59

Czy ty też tak masz, że jak widzisz gierkę z dzieciństwa to od razu chciałbyś w nią zagrać? Jeżeli tak, to mam dobrą wiadomość. Już niedługo w Android Market pojawi się bardzo funkcjonalny emulator tytułów z kultowej konsoli Playstation 1. Mamy nawet filmik z wersji Beta!

Użytkownicy telefonów z Windows Mobile mogą cieszyć się bardzo dobrym programem do emulacji PSX'a, podczas gdy miłośnicy Androida skazani są na PSX4DROID(v2). Dlaczego skazani? Wspomniany emulator posiada mnóstwo błędów, a za kolejne aktualizacje developer pobiera opłaty. Na szczęście to nie jedyny wybór w tym segmencie.

Niejaki Schtruck obiecał opublikować w najbliższym czasie bardzo solidny emulator gier z Playstation 1.Prace nad programem trwają już kilkanaście miesięcy i w końcu zmierzają ku końcowi. Na chwilę obecną przetestowano i odpalono z powodzeniem 342 tytuły z PS1. Również te które w oryginalne potrzebowały kilku płyt do uruchomienia. Z ciekawszych funkcji zapowiadane jest również wsparcie dla dodatkowych kontrolerów poprzez Bluetootha.

I jak się Wam podobają materiały filmowe? Wróciły wspomnienia? Jak tylko emulator pojawi się na rynku, postaramy się Was o tym bezzwłocznie poinformować. Na razie nie wiadomo czy aplikacja będzie płatna.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)