18 000 mAh w smartfonie i 26 nowych modeli. Energizer szykuje się do mocnego uderzenia

18 000 mAh w smartfonie i 26 nowych modeli. Energizer szykuje się do mocnego uderzenia25.01.2019 13:55
Energizer Power Max P600S
Energizer Power Max P600S
Mateusz Żołyniak

Energizer od pewnego czasu próbuje swoich sił na rynku mobilnym, ale jego rozwiązania nie cieszą się póki co wielkim zainteresowaniem. Zmienić ma się to jednak po targach MWC 2019. Marka w Barcelonie zaprezentować ma aż 26 nowych telefonów, w tym kilka bardzo interesujących rozwiązań.

Spółka Energizer Holdings jest potentatem na rynku baterii, który działa od 1896 roku. Od niedawna firma licencjonuje swoją markę jednemu z producentów telefonów (Avenir Telecom). W 2015 roku pojawiły się odporne featurephone'y z logotypem Energizera, a nieco później dołączyły do nich smartfony.

26 telefonów Energizera. Wśród nich składak i smartfon z baterią 18 000 mAh

Przełomem dla marki mają być jednak targi Mobile World Congress 2019. Producent już teraz zaprasza od odwiedzenia jego stoiska w Barcelonie, na którym zaprezentowanych ma być aż 26 nowych telefonów, co czym można przeczytać w informacji prasowej.

Energizer Mobile na MWC 2019 zaprezentować ma aż 26 nowości
Energizer Mobile na MWC 2019 zaprezentować ma aż 26 nowości

Nowości Energizera zamknięte będą w czterech liniach produktowych, a wśród nich pojawić mają się naprawdę interesujące urządzenia. Czego można się spodziewać? Oto, co wiadomo już teraz:

  • seria Ultimate - sześć smartfonów z półki premium, które mają wyróżniać się wydajnością i wzornictwem;
  • seria Power Max - smartfony z Androidem oraz pojemnymi bateriami (od 4000 mAh w górę);
  • seria Energy - featurephone'y z dużymi ogniwami;
  • seria Hardcase - featurephone'y w odpornych obudowach.

Najbardziej interesująco prezentować będą się modele Ultimate i Power Max. W ramach pierwszej linii wprowadzone mają być składany smartfon i model z wysuwanym aparatem, a wśród modeli z drugiej serii pojawi się sprzęt z bateria o pojemności aż 18 000 mAh.

Energizer Mobile będzie w stanie pozytywnie zaskoczyć?

Energizer nie zdradza jeszcze szczegółów na temat nowości, które zostaną zaprezentowane na MWC 2019, ale trzeba przyznać, że zapowiedzi są dość intrygujące. Czy producent będzie w stanie zaskoczyć produktami, które będą porównywalne z rozwiązaniami bardziej znanych marek?

To okaże się wkrótce. Warto wiedzieć, że Energizer Mobile stoi francuska firma Avenir Telecom, która telefony przygotowuje we współpracy z chińskimi fabrykami (OEM i ODM). Działa ona na wzór bardziej znanego Bullit Mobile, który licencjonuje takie marki jak CAT czy Land Rover.

Energizer Power Max P16K Pro
Energizer Power Max P16K Pro

Zespół z Prowansji w w 2018 roku zapowiedział jednak o wiele ciekawszy smartfon Power Max P16K Pro z baterią 16 000 mAh. Dostępność tego rozwiązania jest jednak mocno ograniczona, a Francuzi wciąż skupiają się głównie na tańszych modelach.

Pozostaje liczyć, że zapowiedzi nie skończą się na pozornie interesujących nowościach, które mają po prostu zwrócić uwagę użytkowników na markę, a nie świadczyć o ambitnych planach związanych z rozwojem firmy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)