Era - nowy Blueconnect

Era - nowy Blueconnect14.05.2010 16:45
Era - nowy Blueconnect
Kira Czarczyńska

Oferta dostępu do Internetu Blueconnect jest jedną z najczęściej wybieranych na rynku tego typu usług. Teraz wzbogacona zostaje o nowe, ciekawe propozycje. Już od 19 maja 2010r. wzrosną na przykład limity transferu danych.

Blueconnect z laptopem

W ofercie Blueconnect z laptopem Samsung R530 rośnie pakiet danych - z 16 GB do 40 GB w najwyższym abonamencie. Sam abonament z limitem 300 MB zastąpiony zostanie nowym, ze zmianą prędkości po 8 GB.

Dodatkowo powiększony zostaje pakiet danych w abonamencie za 99 złotych.

Nadal obowiązywać będzie oferta z Nową Erą Domową za 1 złoty miesięcznie - propozycja skierowana jest do osób, które podpiszą umowę na 36 miesięcy.

Blueconnect z netbookiem

W ofercie Blueconnect z netbookiem w miejsce abonamentu z limitem 300 MB również zaoferowany zostanie nowy - kosztować będzie 119 złotych, a ograniczenie szybkości transmisji danych nastąpi po przekroczeniu 8 GB.

Najwyższy abonament natomiast oferować będzie aż 40 GB transferu - dopiero powyżej tej wartości nastąpi zmiana szybkości przesyłu.

Nowa oferta Blueconnect z modemem

Od 19 maja obowiązywać zacznie nowa oferta dla klientów, którzy wybierają usługę Blueconnect w ofercie z modemem. W najwyższym abonamencie pakiet transmisji danych wzrośnie ponad dwukrotnie - do 35 GB - przy pozostawieniu jednocześnie tej samej ceny.

Najniższy abonament wynosić będzie 39 złotych ze zmianą prędkości transmisji danych po osiągnięciu 2 GB.

Super Zestaw

Każdy abonent sieci Era, który korzysta dodatkowo z usług telefonii stacjonarnej lub Internetu w sieci Era - uzyskać może 10 złotych zniżki na każdy dodatkowy abonament. Oznacza to nawet 50 zł oszczędności.

Źródło: ERA

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)