Ekstra Numer z 1000 minut i promocje doładowań w Orange

Ekstra Numer z 1000 minut i promocje doładowań w Orange

Bonusy dla pre-paid i abonamentu w Orange (fot.: rgbstock.com)
Bonusy dla pre-paid i abonamentu w Orange (fot.: rgbstock.com)
Kira Czarczyńska
06.03.2012 17:45, aktualizacja: 06.03.2012 18:45

Nowości w sieci Orange dla klientów ofert pre-paid i tych opłacających miesięczny abonament. Ci pierwsi mogą liczyć na kolejne bonusy przy doładowaniach, jeśli mają konto w mBanku. Drudzy natomiast, jeżeli korzystają z Orange Ekstra Numer, dostają coś, co klienci pre-paid już mają: 1000 minut na zawołanie.

Bonus za doładowania - 20% więcej w Orange

Promocyjne doładowanie zostanie przekazane przez operatora w ciągu maksimum 24 godzin od doładowania konta. Środki otrzymane w ramach bonusu trzeba wykorzystać w ciągu 7 dni na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer danych.

1000 minut na zawołanie w Orange Ekstra Numer

Już od wczoraj znany dobrze klientom pre-paid Pakiet 1000 minut na zawołanie jest dostępny także dla osób korzystających z coraz popularniejszej usługi Orange Ekstra Numer. Przypomnijmy: daje ona możliwość uruchomienia na swojej karcie SIM drugiego numeru telefonu, działającego na zasadach podobnych do zwyczajnej karty pre-paid, tzn. aby wykonywać połączenia z Orange Ekstra Numeru, trzeba go zasilić jak standardową ofertę na kartę.

Teraz można w ramach tej usługi korzystać także z Pakietu 1000 minut na zawołanie. Aby włączyć Pakiet, należy wysłać SMS o treści MINUTY pod nr 909 lub wykorzystać krótki kod 10125# i potwierdzić go przyciskiem połączenia. Można też dokonać aktywacji przez BOK, choć jest to zdecydowanie mniej wygodne.

Koszt pakietu jest taki sam jak w prepaid, czyli 10 zł i jest ważny przez 14 dni. W tym czasie można wykorzystać 1000 minut na połączenia w ramach sieci Orange.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)