Etui Cygnett Frost – mroźna ochrona

Etui Cygnett Frost – mroźna ochrona

Etui Cygnett Frost – mroźna ochrona
Zbyszek Kowal
21.04.2012 08:00, aktualizacja: 21.04.2012 10:00

Cygnett przedstawia serię Frost – linię różnokolorowych etui przeznaczonych do takich urządzeń, jak iPod, iPad i iPhone, oraz szeregu popularnych modeli smartfonów.

Seria Frost to szereg praktycznych etui przeznaczonych do ochrony urządzeń mobilnych. Oprócz pokrowców dedykowanych produktom marki Apple, takich jak iPod, iPad i iPhone, Cygnett Frost ma w swojej ofercie także modele kompatybilne z popularnymi wersjami smartfonów Samsung, HTC czy BlackBerry.

Etui łączą w sobie elastyczną formę ze strukturą zapewniającą dobrą ochronę przez zadrapaniami i zabrudzeniami. Wykonane z materiału bazującego na cząsteczkach poliwęglanu pokrowce Frost są lekkie, z łatwością dają się założyć na urządzenie i ściśle przylegają do jego powierzchni, zabezpieczając przed zarysowaniami. Gładka powierzchnia etui to także bariera nieprzepuszczalna dla zabrudzeń, takich jak kurz czy odciski pozostawiane przez palce.

W projekcie uwzględniono również specjalne wycięcia na aparat, wejścia i przyciski funkcyjne. Półprzezroczyste pokrowce z serii Frost dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – od żywych różowych, pomarańczowych czy czerwonych po bardziej stonowane – czarne i niebieskie. Praktyczne etui Cygnett Frost to wygoda dla użytkowników i dobra ochrona każdego urządzenia mobilnego w indywidualnym, kolorowym stylu. Sugerowana cena za etui Frost na iPhone'a to 55 złotych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)