Czy korzystasz z etui na smartfony? [Ankieta]

Czy korzystasz z etui na smartfony? [Ankieta]

Smartfon w etui
Smartfon w etui
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
25.11.2015 11:40, aktualizacja: 25.11.2015 14:13

Używacie smartfonów w takiej formie, w jakiej wyszły spod rąk projektantów, czy może stosujecie dodatkowe zabezpieczenia? Dajcie znać głosując w ankiecie.

Jeszcze kilkanaście lat temu ciężko było wejść do autobusu i nie spotkać biznesmena z komórką wciśniętą w ostentacyjnie przypięty do paska od spodni skórzany futerał.

412155438667399724
© paczaizm.pl

Z czasem popularność zaczęły zdobywać pokrowce mniej obciachowe; całkowicie przezroczyste lub takie, które pełnią przy okazji funkcję ozdobną (choć nie dla każdego).

Pokrowce do smartfonów
Pokrowce do smartfonów© Shutterstock

Obecnie w zasadzie każdy liczący się producent smartfonów wraz z nowym modelem prezentuje przy okazji cały arsenał zaprojektowanych przez siebie designerskich flip coverów, case'ów i innych bumperów, które niejednokrotnie kosztują tyle, co tani tablet.

Clear View Cover do Galaxy S6 edge+
Clear View Cover do Galaxy S6 edge+

Sporą popularnością cieszą się także folie na ekran czy specjalne naklejki odmieniające wygląd telefonu.

Naklejki dbrand na iPhone'a 6s i HTC One M9
Naklejki dbrand na iPhone'a 6s i HTC One M9

Jeśli o mnie chodzi, zwolennikiem pokrowców nigdy nie byłem, nie jestem i już pewnie nigdy nie będę. Jeśli telefon mi się nie podoba, to nie widzę powodu, by o niego przesadnie dbać. Jeśli mi się podoba, to nie widzę powodu, by jego walory wizualne ukrywać. Mam świadomość tego, że niczym nieosłoniony telefon jest bardziej podatny na uszkodzenia, ale (odpukać), zazwyczaj gdy kończę współpracę z jakimś smartfonem, pokrywa go co najwyżej kilka niewidocznych na pierwszy rzut oka rysek. Poza tym buty są jeszcze bardziej podatne na zniszczenia, a nigdy nie widziałem na ulicy nikogo ubranego tak:

Ochraniacze na buty
Ochraniacze na buty

To jednak oczywiście tylko i wyłącznie moje podejście, z którym nie każdy musi się zgadzać. A jak to jest z Wami? Korzystacie z pokrowców? Ankieta i komentarze pozostają do Waszej dyspozycji.

[polldaddy]9198594[/polldaddy]

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)