Etui z dodatkowymi bateriami firmy Mophie

Etui z dodatkowymi bateriami firmy Mophie

Etui z dodatkowymi bateriami firmy Mophie
Zbyszek Kowal
19.04.2012 19:03, aktualizacja: 19.04.2012 21:03

Alstor wprowadza do swojej oferty kolejne nowości przeznaczone dla użytkowników iPhone’ów. Mophie Juice Pack Air i Juice Pack Plus to estetyczne etui do modeli 4 i 4S z wbudowanymi bateriami, które znacząco wydłużają czas pracy urządzenia.

Juice Pack Plus jest obudową z największą oferowaną przez Mophie baterią (2000mAh), która aż dwukrotne zwiększa czas pracy smartfona. Juice Pack Plus ma wygodny ergonomiczny kształt, a gumowa powłoka zapewnia pełną antywstrząsową i antyuderzeniową ochronę telefonu.

Obraz

Juice Pack Air to wielokrotnie nagradzany, wytrzymały, ultracienki futerał, który niemal dwukrotnie (1500aMh) zwiększa wytrzymałość baterii w iPhone 4 lub 4S – zyskany czas można przeznaczyć na rozmowy, surfowanie w Sieci czy wysyłanie wiadomości. Dodatkowo etui chroni telefon podczas codziennego użytkowania, a wszystko to w stylowej formie, która odzwierciedla estetykę iPhone.

Oprócz wspomnianych urządzeń w skład serii Juice Pack wchodzą szybko ładujące akumulatory dla wszystkich przenośnych urządzeń Apple.

Obraz

Juice Pack Powerstation jest najbardziej wydajną przenośną baterią firmy Mophie o pojemności 4000mAh. Może być wykorzystana wraz z wszystkimi przenośnymi urządzeniami Apple, jak również przez szeroką gamę urządzeń mających złącze USB mini.

Juice Pack Boots to akumulator o pojemności 2000mAh zaprojektowany dla iPhone'a, iPada oraz iPoda. Jest to kompaktowe i lekkie rozwiązanie do zasilania, w estetycznej obudowie, która bez problemu zmieści się w kieszeni.

Obraz

Juice Pack Reserve to najmniejsza przenośna bateria o pojemności 700mAh przeznaczona do iPhone'a, iPoda, jak również iPada. Jest to lekki i przenośny akumulator, do którego przymocowany jest metalowy pierścień, dzięki czemu można go na przykład podpiąć do kluczy i nosić zawsze przy sobie.

Wszystkie baterie ładuje się przez złącze USB. Każdy z modeli ma diodowy wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania akumulatora. Ceny SRP urządzeń kształtują się następująco:

  • Juice Pack Air – 279 zł
  • Juice Pack Plus – 349 zł
  • Juice Pack Reserve – 99 zł
  • Juice Pack Boots – 189 zł
  • Juice Pack Powerstation - zł

Więcej informacji na temat urządzeń Mophie znajduje się na stronie polskiego dystrybutora, firmy Alstor.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)