Euro 2020: Plus rozda darmowe GB za każdy gol i wygrany mecz Polaków

Euro 2020: Plus rozda darmowe GB za każdy gol i wygrany mecz Polaków

Euro 2020: Plus rozda darmowe GB za każdy gol i wygrany mecz Polaków
Źródło zdjęć: © fot. Getty Images
Klaudia Stawska-Magdziak
15.06.2021 05:20, aktualizacja: 15.06.2021 15:02

Plus ogłosił promocję, która może być małym pocieszeniem po porażce w pierwszym meczu Polaków na Euro 2020. Operator zapowiedział, że rozda bezpłatne pakiety transferu danych zarówno za zwycięstwa naszej reprezentacji, jak i każdą strzeloną bramkę.

14 czerwca br. Polacy zagrali swój pierwszy mecz na Euro 2020. Zmagania ze Słowacją nie poszły za dobrze i ostatecznie przegraliśmy wynikiem 1:2. Nic nie jest jeszcze stracone, ponieważ zgodnie z obliczeniami "Superkomputera" nasza reprezentacja ma spore szanse wyjść z grupy.

Na osłodę wczorajszej porażki i z nadzieją na to, że w kolejnych meczach biało-czerwoni poradzą sobie lepiej, klienci sieci Plus mogą skorzystać ze specjalnej promocji z okazji Euro 2020. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, by otrzymać darmowe GB.

Zasady są bardzo proste: za każdą bramkę, jaką zdobędą nasi piłkarze w czasie Euro 2020, operator dodaje do naszego transferu 1 GB. Klienci otrzymają również dodatkowo 10 GB, jeśli Polakom uda się wygrać mecz. To jednak nie koniec, Plus przewidział również bonus na wypadek, gdyby nasza reprezentacja odpadła z mistrzostw:

  • W momencie, gdy polska drużyna odpadnie z turnieju przed jego zakończeniem, na kontach klientów biorących udział w promocji również zostanie aktywowany bonusowy pakiet 10 GB.

Z promocji skorzystać mogą klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie i Plushu. Jedyne, co trzeba zrobić, to: mieć aktywne konto (ważne usługi wychodzące) i wysłać bezpłatny SMS o treści GOL pod numer 80180. Można również wpisać swój numer telefonu na specjalnej stronie www.plus.pl/gol.

Co ważne, do promocji należy się zgłosić przed rozpoczęciem danego meczu. Więc jeśli nie zrobiliście tego przed meczem ze Słowacją, to 1 GB dodatkowego transferu już wam przepadł. Jednak należy trzymać kciuki, by kolejne mecze poszły lepiej.

  • mecz Polska - Hiszpania - piątek 18 czerwca o 18:00
  • mecz Polska - Szwecja - środa 23 czerwca o 18:00.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)