European Trusted Brands 2011 - które firmy z branży komórkowej lubimy najbardziej?

European Trusted Brands 2011 - które firmy z branży komórkowej lubimy najbardziej?10.05.2011 14:10
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Muffet
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Muffet
Paweł Żmuda

Przedstawiciele Reader's Digest po raz jedenasty przeprowadzili badanie European Trusted Brands. Sprawdza ono zaufanie konsumentów do marek obecnych na poszczególnych rynkach. Którzy producenci cieszą się największym uznaniem klientów w Europie? Których operatorów cenimy w Polsce najbardziej?

Po przeliczeniu odpowiedzi polskich konsumentów Złote Godło European Trusted Brands 2011 w kategorii telefon komórkowy otrzymała Nokia. To samo wyróżnienie w kategorii operator telefonii komórkowej przypadło firmie Orange. Wymienione marki były wymieniane przez ankietowanych jako cieszące się największym zaufaniem.

W European Trusted Brands firmy mogą otrzymać również nagrodę Kryształowego Godła. Laureaci wyłaniani są po ocenie jakości, stosunku wartości do ceny, a także zrozumienia potrzeb klientów i wizerunku danej marki. Na kryształowe godło w kategorii telefon komórkowy zasłużyła firma LG. Statuetka powędrowała również do polskiej sieci Plus.

Badania przeprowadzono zarówno w formie ankiety pocztowej, jak i formularza internetowego. Na laureatów European Trusted Brands 2011 można było głosować od sierpnia do października 2010 roku. Informacje o firmach nagrodzonych w pozostałych kategoriach znajdują się w komunikacie prasowym opublikowanym przez Reader's Digest.

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)