European Trusted Brands 2011 - które firmy z branży komórkowej lubimy najbardziej?

European Trusted Brands 2011 - które firmy z branży komórkowej lubimy najbardziej?

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Muffet
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by Muffet
Paweł Żmuda
10.05.2011 14:10, aktualizacja: 10.05.2011 16:10

Przedstawiciele Reader's Digest po raz jedenasty przeprowadzili badanie European Trusted Brands. Sprawdza ono zaufanie konsumentów do marek obecnych na poszczególnych rynkach. Którzy producenci cieszą się największym uznaniem klientów w Europie? Których operatorów cenimy w Polsce najbardziej?

Po przeliczeniu odpowiedzi polskich konsumentów Złote Godło European Trusted Brands 2011 w kategorii telefon komórkowy otrzymała Nokia. To samo wyróżnienie w kategorii operator telefonii komórkowej przypadło firmie Orange. Wymienione marki były wymieniane przez ankietowanych jako cieszące się największym zaufaniem.

W European Trusted Brands firmy mogą otrzymać również nagrodę Kryształowego Godła. Laureaci wyłaniani są po ocenie jakości, stosunku wartości do ceny, a także zrozumienia potrzeb klientów i wizerunku danej marki. Na kryształowe godło w kategorii telefon komórkowy zasłużyła firma LG. Statuetka powędrowała również do polskiej sieci Plus.

Badania przeprowadzono zarówno w formie ankiety pocztowej, jak i formularza internetowego. Na laureatów European Trusted Brands 2011 można było głosować od sierpnia do października 2010 roku. Informacje o firmach nagrodzonych w pozostałych kategoriach znajdują się w komunikacie prasowym opublikowanym przez Reader's Digest.

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)