EyeEm - imitacja Instagramu dla Windows Phone'a

EyeEm - imitacja Instagramu dla Windows Phone'a
Krystian Bezdzietny

26.04.2012 10:00, aktual.: 26.04.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mając na uwadze to, po jakim czasie od debiutu na rynku aplikacji Instagram trafiła ona do Google Play, nie ma co się dziwić, że użytkownicy Windows Phone'a wciąż nie otrzymali swojego klienta tego popularnego ostatnio produktu. Nie wiadomo, czy klient w ogóle się pojawi, jednak nie ma co nad tym faktem ubolewać, ponieważ są dla Instagramu świetne alternatywy w Marketplace, np. EyeEm.

Założeniem autorów Instagramu było przede wszystkim stworzenie małej sieci zdjęciowej, a doszło do tego, że aplikacja zasłynęła dzięki filtrom graficznym, którymi niemal każdy właściciel iPhone'a przyozdabiał zdjęcie. Prawdopodobnie na tej podstawie stworzono imitację Instagramu o nazwie EyeEm. Aplikacja nie oferuje wymiany zdjęć w swoim autorskim serwisie - służy wyłącznie do nadawania zdjęciom charakterystycznych dla Instagramu efektów (jest ich 11). Edytowane zdjęcia można zapisać i dowolnie nimi zarządzać, np. wrzucić na Facebooka.

Interfejs EyeEm, jak na Windows Phone'a przystało, jest niesamowicie prosty i użyteczny, więc trudno tutaj o jakieś zbędne funkcje. Na uwagę w przypadku EyeEm zasługuje też możliwość folderowania edytowanych zdjęć, aby łatwiej było później uzyskać do nich dostęp.

Aplikację EyeEm można pobrać całkowicie za darmo z platformy Marketplace.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)