FaceBook 3.0 dla iPhone'a

FaceBook 3.0 dla iPhone'a

FaceBook
FaceBook
Paweł Cebula
29.08.2009 10:00, aktualizacja: 29.08.2009 12:00

Apple niedawno zaakceptowało nową wersję aplikacji FaceBook, która pozwala na korzystanie z możliwości serwisu także za pośrednictwem iPhone'a. Bez wątpienia FaceBook 3.0 jest kolejnym krokiem na przód, dając sporo nowych możliwości użytkownikom.

FaceBook to jedna z popularniejszych i lepiej ocenianych aplikacji znajdujących się w App Store, pozwalająca na aktywne używanie serwisu nawet wtedy, gdy nie mamy dostępu do komputera z internetem. Poprzednia wersja aplikacji oferowała całkiem sporą ilość funkcji, ale programiści uznali, że warto jeszcze ją rozwinąć.

Z minusów na pewno warto wymienić to, że FaceBook 3.0 nie obsługuje push notifications - może jakimś pocieszeniem będzie fakt, że usługa ta będzie dostępna w kolejnej wersji aplikacji. Do nowych możliwości FaceBooka 3.0 należą m.in.: możliwość wysyłania nagrań wideo bezpośrednio z iPhone'a, wysyłanie zaproszeń i dołączanie do grup, zarządzanie albumami, poprawione czaty i wyszukiwarka.

Osobiście żałuje trochę, że żaden z najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych jeszcze nie posiada tak ciekawej i dobrej aplikacji jak FaceBook, ale nie ma co się oszukiwać 250 milionów FaceBooka to "trochę" więcej niż 12 milionów Naszej-Klasy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)