Facebook Camera 1.1 dla iOS‑a

Facebook Camera 1.1 dla iOS-a
Krystian Bezdzietny

30.08.2012 12:43, aktual.: 30.08.2012 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W App Store pojawiła się zaktualizowana wersja aplikacji Facebook Camera, wprowadzająca kilka nowych funkcji i spolszczony interfejs.

Facebook Camera 1.1 to przede wszystkim powiadomienia dla tagów, polubień i komentarzy. Pojawiła się możliwość udostępniania zdjęć w określonych wcześniej albumach, da się też tworzyć na poczekaniu nowe. Wraz z nową wersją FC można też "lubić" całe albumy ze zdjęciami oraz pojedyncze komentarze pod nimi.

Zmienił się ogólny interfejs aplikacji. Tryb wyświetlania pojedynczych zdjęć jest bardzo zbliżony do tego, jaki mamy okazję podziwiać w udostępnionym niedawno Facebooku 5.0 dla iOS.

[solr id="simblog-pl-60767" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://simblog.pl/nowa-wersja-gg-dla-ios-a" _mphoto="zrzut-ekranu-2012-08-28--d9144cb.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2733[/block]

Najciekawszą jednak rzeczą w nowej wersji Facebook Camera jest wprowadzenie kilku dodatkowych języków interfejsu, w tym także polskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Facebook Camera wciąż nie jest dostępna w polskim oddziale App Store.

Aby zainstalować Facebook Camerę, należy zajrzeć do amerykańskiej wersji App Store. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)