Facebook Hello - dialer, dzięki któremu zadzwonisz do znajomego nie znając jego numeru

Facebook Hello - dialer, dzięki któremu zadzwonisz do znajomego nie znając jego numeru

Facebook Hello
Facebook Hello
Źródło zdjęć: © newsroom.fb.com
Konrad Błaszak
23.04.2015 09:18, aktualizacja: 23.04.2015 11:18

Czy tego chcemy czy nie, to właśnie Facebook coraz częściej odpowiada za kontakt ze znajomymi. Aplikacja Hello przygotowana przez niebieskiego giganta może sprawić, że będziemy wykorzystywać tę społecznościówkę nawet do dzwonienia do znajomych.

Sam dzwonię coraz mniej i nie wspominam nawet o SMS-ach, które wysyłam sporadycznie. W większości przypadków do kontaktu ze znajomym wystarcza mi Facebook. Napisanie kilku słów na Messengerze jest wygodne i często możemy szybciej porozumieć się ze znajomymi właśnie w taki sposób. Nowa zapowiedziana przez Facebooka aplikacja sprawi, że nie tylko pisanie, ale i dzwonienie będzie wygodniejsze.

Jak widać na powyższym filmie, Hello - bo tak nazywa się ta aplikacja - będzie łączyć się z naszym kontem na Facebooku. Gdy zadzwoni do nas ktoś, kogo numeru nie mamy w kontaktach, wystarczy że udostępnił w swoim profilu numer telefonu, a od razu dowiemy się, kto to jest. Poza tym wyświetlane będą także inne dane: miasto zamieszkania, miejsce zatrudnienia czy nawet informacja o urodzinach.

To działać będzie również w drugą stronę. Nie musimy znać czyjegoś numeru, aby do kogoś zadzwonić. W ten sposób szybko skontaktujemy się nie tylko ze znajomymi z Facebooka, ale i np. z mechanikiem czy lokalną pizzerią. Hello pozwoli również blokować niechacie numery.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Facebook Hello ma jedną wadę. Choć dostępny jest już w Google Play, na razie nie można go pobrać w Polsce. Można mieć jednak nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Źródło: newsroom.fb.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)