Facebook odświeża swoją mobilną stronę dla dotykowców

Facebook odświeża swoją mobilną stronę dla dotykowców
Krystian Bezdzietny

01.04.2011 10:00, aktual.: 01.04.2011 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obecnie można przeglądać Facebooka na telefonach dotykowych, korzystając z dwóch adresów: touch.facebook.com oraz m.facebook.com. W iPhonie automatycznie ładowana jest ta pierwsza opcja, jednak lada moment to się zmieni. Deweloperzy Facebooka opracowali nową wersję mobilnej odsłony serwisu, która już teraz jest dostępna pod adresem m.facebok.com.

Nowy Facebook dla mobilnych przeglądarek jest naprawdę dobry! Przeglądanie zasobów największego serwisu społecznościowego na Ziemi to czysta przyjemność - nic się nie zacina, strony się szybko otwierają, a i nowa organizacja strony głównej sprawia, że korzystanie z Facebooka w oknie przeglądarki telefonu komórkowego jest bardziej intuicyjne.

Lee Byron z załogi Facebooka pisze: "Nie będzie już różnic pomiędzy m.facebook.com oraz touch.facebook com - automatycznie udostępnimy najlepszą wersję strony dla waszych urządzeń".

Już teraz sprawdźcie nowego Facebooka dla komórek, który jest o niebo lepszy od poprzedniego. Od teraz mobilna odsłona serwisu może konkurować z dedykowaną aplikacją.

Źródło: Redmond Pie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)