Facebook odświeża swoją mobilną stronę dla dotykowców

Strona głównaFacebook odświeża swoją mobilną stronę dla dotykowców
01.04.2011 10:00
Facebook odświeża swoją mobilną stronę dla dotykowców
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Obecnie można przeglądać Facebooka na telefonach dotykowych, korzystając z dwóch adresów: touch.facebook.com oraz m.facebook.com. W iPhonie automatycznie ładowana jest ta pierwsza opcja, jednak lada moment to się zmieni. Deweloperzy Facebooka opracowali nową wersję mobilnej odsłony serwisu, która już teraz jest dostępna pod adresem m.facebok.com.

Nowy Facebook dla mobilnych przeglądarek jest naprawdę dobry! Przeglądanie zasobów największego serwisu społecznościowego na Ziemi to czysta przyjemność - nic się nie zacina, strony się szybko otwierają, a i nowa organizacja strony głównej sprawia, że korzystanie z Facebooka w oknie przeglądarki telefonu komórkowego jest bardziej intuicyjne.

Lee Byron z załogi Facebooka pisze: "Nie będzie już różnic pomiędzy m.facebook.com oraz touch.facebook com - automatycznie udostępnimy najlepszą wersję strony dla waszych urządzeń".

Już teraz sprawdźcie nowego Facebooka dla komórek, który jest o niebo lepszy od poprzedniego. Od teraz mobilna odsłona serwisu może konkurować z dedykowaną aplikacją.

Źródło: Redmond Pie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)