Fajny, ale drogi klient Twittera

Fajny, ale drogi klient Twittera
Jan Lenartowski

02.11.2009 18:54, aktual.: 02.11.2009 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie lubimy płacić za aplikacje. My - blogerzy tej strony - staramy się pisać o tych darmowych programach, albo przynajmniej o tych tanich. TweetGenius niestety nie należy do żadnej z tych grup. Jest jednak na tyle ciekawą aplikacją, że uznałem, że warto o niej napomknąć choćby w celach czysto informacyjnych. Bo chyba mało kto jest gotowy wydać prawie 10 dolarów (prawie 30zł według dzisiejszego kursu) na aplikację tego typu.

Skoro już omówiliśmy wady, a raczej jedną ale poważną, to warto wspomnieć dlaczego aplikacja jest ciekawa. Oprócz oczywistej możliwości wysyłania wpisów, program potrafi na przykład samodzielnie, pracując w tle, pobierać najnowsze wpisy osób które śledzimy. Dzięki TweetGenius będziemy mogli również zapisywać wiadomości jako ulubione. Mi podoba się możliwość wysłania współrzędnych geograficznych pozycji w której się znajdujemy dzięki danym z GPS. Nie wspominam już o umieszczaniu w serwisie obrazków, skracaniu linków, skórkach, zmiennych czcionkach przeglądaniu zdjęć czy profili innych osób.

Aplikacja działa Systemach Blackberry OS 4.3 i nowszych. Do pobrania tutaj, w najbliższym czasie w promocyjnej cenie 7,99 USD.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)