Far Cry 4 Arcade Poker - niecodzienny sposób na podreperowanie budżetu w Far Cry 4

Far Cry 4 Arcade Poker - niecodzienny sposób na podreperowanie budżetu w Far Cry 4

Far Cry 4 Arcade Poker - niecodzienny sposób na podreperowanie budżetu w Far Cry 4
Zbigniew Kowal
19.11.2014 18:57, aktualizacja: 20.11.2014 19:11

Aplikacje wspierające premiery wielki hitów na konsole oraz PC stały się chlebem powszednim dla producentów gier. Kiedyś traktowano je jako ciekawostkę, dzisiaj natomiast są nieodzownym elementem zakrojonych na szeroką skalę kampanii marketingowych. W przypadku aplikacji dla Far Cry 4 możemy jednak mówić o czymś więcej, aniżeli o prostym programie wspierającym zabawę.

Większość aplikacji tego typu pozwala przeglądać statystyki związane naszymi postępami w grze lub ułatwia komunikację z członkami tego samego klanu. W przypadku Far Cry 4 Arcade Poker ekipa Ubisoftu postanowiła pójść o krok dalej, tworząc samodzielną grę.

Obraz

Jak nietrudno wywnioskować z tytułu aplikacji, mamy tutaj do czynienia z grą w pokera z rozbudowanymi elementami logicznymi. Zadaniem gracza jest łączenie spadających kart w pokerowe układy. Co ważne jednak, każde stuknięcie w kartę powoduje zmianę jej wartości. Zważywszy na to, że na skompletowanie układu mamy mało czasu, trzeba szybko decydować się na umieszczenie karty w zestawieniu

Każdy z układów (poker rzecz jasna liczy się najbardziej) jest warty odpowiednią liczbę punktów zbieranych na naszym koncie. Gracz zbierając punkty odblokowuje kolejne poziomy progów walutowych, pozwalających na dokonywanie zakupów w wirtualnym świecie gry Far Cry 4. Aplikację można zatem potraktować jako alternatywne źródło pozyskiwania kredytów w najnowszej produkcji Ubisoftu.

Far Cry® 4 Arcade Poker [EUROPE]

Naturalnie jak na współczesną aplikację przystało, Far Cry 4 Arcade Poker może pochwalić się systemem mikropłatności pozwalającym zakupywać specjalne przedmioty ułatwiające budowanie lepiej punktowanych układów kart. O zaletach i wadach spolszczonej aplikacji możecie przekonać się sami, pobierając darmową grę z Google Play oraz App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)