Farm Interactive [giveaway]

Farm Interactive [giveaway]

Farm Interactive [giveaway]
Zbyszek Kowal
06.11.2011 11:47, aktualizacja: 06.11.2011 12:47

Dzisiaj mamy piękny dzionek. Idealny na mały spacer z pociechami. Co później? Później można wziąć do ręki iPhone’a i pobawić się z najmłodszymi interaktywną farmą. Tak się ładnie składa, że mamy kilka promo kodów do rozdania!

Farm Interactive to produkcja polskiego studia MobileChildhood, którą zapewne nasi Czytelnicy kojarzą z takich aplikacji, jak Zwierzaki oraz 3 Małe świnki. W najnowszej aplikacji tego studia najmłodsi użytkownicy iPhone’a poznają życie na farmie.

Co ciekawe, aplikacja jest bardzo dobrze udźwiękowiona, więc można nie tylko obejrzeć farmę, ale również posłuchać odgłosów wsi. Program jest dostępny w App Store w cenie 0,79 euro.

GIVEAWAY

Oczywiście dla naszych Czytelników, którzy mają dzieciaki w domu, mamy 9 promo kodów do rozdania. Wszystko, co musicie zrobić, to w komentarzu pod wpisem napisać nam imię oraz wiek swojej pociechy. Pierwsze dziewięć wpisów nagrodzimy kodami.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)