FIFA 11 z ważną aktualizacją [wideo]

Strona głównaFIFA 11 z ważną aktualizacją [wideo]
21.02.2011 05:19
FIFA 11 z ważną aktualizacją [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Świat pędzi do przodu. Dzieci rosną, dorośli się starzeją. Developerzy wymyślają nowe gry. Tylko FIFA niezmiennie od kilkunastu lat pozostaje liderem w swoim segmencie. Nie można przemilczeć najnowszej aktualizacji tego symulatora piłkarskiego. Fani iPhone’a czekali na ten update!

FIFA 11 to obecnie najlepszy symulator piłki nożnej na urządzenia z iOS na pokładzie. W szczególności edycja dla iPada może się podobać. Produkcja Electronic Arts ma wszystkie atuty niezbędne do bycia liderem: dopracowaną grafikę, świetny system sterowania, komentarz live, wszelkie licencje (brak tylko europejskich pucharów) oraz rozgrywki multiplayer.

Tę ostatnią funkcję wniósł do gry wczorajszy update. Do tej pory miłośnicy kopania wirtualnej futbolówki musieli koncentrować się tylko na karierze solowej. Teraz dzięki aktualizacji można rozegrać partyjkę z przyjacielem zarówno poprzez Bluetooth, jak i połączenie z Wi-Fi.

Oprócz wspomnianego pojedynku twórcy gry przewidzieli również połączenie sił dwóch graczy przeciwko komputerowemu przeciwnikowi. Tutaj jednak sugeruje się korzystanie z lokalnej sieci w domu. Podsumowując, kolejny krok w stronę idealnego produktu został zrobiony.

Warto dodać, że FIFA 11 nie współpracuje z iPhone'em 3G, więc jeśli macie ten model telefonu Apple’a, to niestety przyjemność rozgrywki wieloosobowej Was ominie. Grę można pobrać z App Store w cenie 3,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)