FIFA żegna się także ze smartfonami. Nadchodzi EA Sports FC Mobile

EA Sports FC Mobile
EA Sports FC Mobile
Źródło zdjęć: © EA Sports
Miron Nurski

14.08.2023 14:35, aktual.: 14.08.2023 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Electronic Arts potwierdza, że zaplanowany na wrzesień rebranging obejmie także mobilną grę. Przy czym na zmianie nazwy się nie skończy.

Jak wiadomo od dawna, Electronic Arts po dwóch dekadach rezygnuje z licencji FIFA na rzecz rozwoju własnej marki EA Sports FC. Dotychczas o zmianie mówiło się w kontekście gier na konsole i pecety, ale pod znakiem zapytania stał los mobilnej odsłony o nazwie FIFA Football. Twórcy potwierdzili, że ją też czekają zmiany.

EA Sports FC Mobile: jest pierwszy zwiastun

Według oficjalnych zapowiedzi, już 26 września gra FIFA Football zostanie zastąpiona przez EA Sports FC Mobile. Gra zostanie wypuszczona jako darmowa aktualizacja już istniejącego tytułu, ale ma to być zupełnie nowa produkcja, różniąca się od poprzedniej nie tylko nazwą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Twórcy obiecują ulepszone sterowanie oraz większy nacisk na realizm, w tym wierne odwzorowanie ruchów i zachowań poszczególnych zawodników oraz pracy kamer transmisyjnych.

Choć do premiery gry EA Sports FC Mobile zostało jeszcze 1,5 miesiąca, już 24 sierpnia w FIF-ie Football ruszy specjalne wydarzenie, podczas którego będzie można odblokować unikatową zawartość w nadchodzącej produkcji.

Miron Nurski, redaktor prowadzący Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)