FingerFoto [giveaway]

FingerFoto [giveaway]

FingerFoto [giveaway]
Zbyszek Kowal
16.12.2011 11:04, aktualizacja: 16.12.2011 12:04

Dzisiaj do rozdania mamy promo kody na aplikację, która powinna przypaść do gustu miłośnikom fotografowania. Tym razem jednak nie chodzi o program wspomagający robienie zdjęć, a o późniejszą ich obróbkę. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

FingerFoto to bardzo zabawna aplikacja pozwalająca wyciągnąć nieco więcej ze zdjęć. Pstryknięte wcześniej fotki można wsadzać do śmiesznych szablonów lub dekorować je ciekawymi elementami. Zwłaszcza możliwość dodawania komiksowych chmurek przypadła mi do gustu.

Aplikacja ma wiele ciekawych efektów oraz pozwala dzielić się kreacjami na Facebooku lub w albumie Picasa. Jeżeli szukaliście czegoś takiego, to wydatek 0,79 euro nie będzie zbyt dużym obciążeniem Waszych budżetów.

GIVEAWAY

Zgodnie z obietnicą mamy również promo kody do rozdania. Dziesięcioro szczęśliwców, którzy pod tym wpisem zostawią wiadomość o treści „Chcę FingerFoto”, nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)