Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store!

Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store!

Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store!
Zbigniew Kowal
18.06.2014 18:35, aktualizacja: 18.06.2014 20:35

Uwielbiam tego typu historie. Jeszcze kilkadziesiąt godzin temu nikt nie spodziewał się, że w sklepie z aplikacjami Apple’a wybuchnie promocyjna bomba. Tak się jednak właśnie stało! Ekipa Halfbrick Studios postanowiła zaoferować milionom graczy wszystkie swoje gry zupełnie za darmo. Fish Out Of Water nie możecie przegapić!

Twórcy Fruit Ninja w tej produkcji postawili na prosty pomysł. Od strony technicznej gra przypomina zabawę w puszczanie kaczek na wodzie. Z pewnością znacie taką zabawę z dzieciństwa. Płaski kamień należy rzucić do wody tak, by odbił się on od jej powierzchni i poleciał dalej. Rekord świata wynosi podobno aż 76 metrów!

Fish Out Of Water! - Debut Trailer

W Fish Out Of Water zastosowano podobny schemat. Zamiast kamienia rzuca się rybkami, różniącymi się od siebie cechami specjalnymi. Liczy się oczywiście odległość, na jaką poleci ryba. Co ciekawe, rybki podczas lotu nie tylko odbijają się od tafli wody – mogą również zanurkować, aby po chwili się wynurzyć lub skorzystać z różnych dopalaczy.

Na odległość wpływ ma również pogoda, która potrafi się błyskawicznie zmieniać. Na drodze może pojawić się nagle góra lodowa lub ogromna fala tsunami. Po udanym bądź kiepskim rzucie rybką grupa krabów przyznaje oceny za styl. One również składają się na końcowy rezultat. Rozgrywka potrafi wciągnąć na kilka godzin, zarówno starszych jak i młodszych graczy.

Jeżeli Fish Out Of Water nie wydaje się Wam interesujący, to z pewnością powinniście odwiedzić katalog gier studia Halfbrick w App Store. Z okazji premiery Birzzle Fever, wszystkie gry wspomnianej firmy możecie pobrać teraz za darmo. Do zgarnięcia czekają takie tytuły jak: Fruit Ninja, Colossatron, Monster Dash, Age of Zombies, Band Stars lub Fruit Ninja: Puss In Boots. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)