Fishlabs rozdaje Galaxy on Fire 2!

Fishlabs rozdaje Galaxy on Fire 2!

Fishlabs rozdaje Galaxy on Fire 2!
Zbyszek Kowal
22.11.2012 06:09, aktualizacja: 22.11.2012 07:09

W App Store jest tylko kilka gier, które można nazwać ikonami tej platformy. To tytuły znane wszystkim lub takie, które w najlepszy sposób ukazują możliwości produktów Apple’a. Jednym z nich z pewnością jest Galaxy on Fire 2. Teraz możecie dostać tę grę za darmo!

Galaxy on Fire 2 HD to najlepszy trójwymiarowy space shooter na rynku aplikacji mobilnych. Żadna inna gra z tego gatunku nie może równać się pod względem grafiki, fabuły oraz żywotności z produkcją Fishlabs.

Już dzisiaj możecie poznać niesamowitą opowieść o dalekiej przyszłości, w której kapitan Keith T. Maxwell podbija kosmos. Gracz odkrywa nowe planety oraz rasy i nierzadko wchodzi z nimi w konflikt zbrojny. Poziom rozbudowania poszczególnych elementów gry (kosmos, broń, statki) gwarantuje rozrywkę na tygodnie. Do tego dochodzi fenomenalna polska lokalizacja oraz pakiet społecznościowy z Game Center na czele.

Obraz

Zgodnie z informacją producenta Galaxy on Fire 2 będzie dostępny za darmo do 29 listopada, więc jest sporo czasu na pobranie gry z App Store. Warto również dodać, że w sklepie z aplikacjami Apple’a znajduje się wersja HD, zoptymalizowana pod najnowsze urządzenia z jabłuszkiem.

[solr id="komorkomania-pl-136445" _url="http://komorkomania.pl/5036,skad-bierze-sie-popularnosc-extreme-road-trip-2" _mphoto="unnamed-136445-270x131-f31deef3a.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3077[/block]

Jeżeli zainstalujecie na dysku wersję HD oraz darmową SD, to w tej pierwszej bezpłatnie będziecie mogli odblokować dodatek Valkyrie, który wydłuża zabawę o kilkanaście godzin. Zachęcam do pobierania i życzę dobrej zabawy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)