Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore!

Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore!

Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore!
Zbigniew Kowal
04.08.2014 07:40, aktualizacja: 04.08.2014 17:38

Wydarzeniem tego weekendu była premiera gry Flappy Birds Family w Amazon Appstore. Nie, nie chodzi o kolejny klon tej popularnej zręcznościówki. Dzieło Donga Nguyena wróciło na rynek w nieco zmienionej formie i jak na razie jest dostępne na wyłączność dla użytkowników Amazon Fire TV.

Gdybym miał podsumować rok 2014 już w sierpniu to z pewnością jednym z tematów takiego artykułu byłoby Flappy Bird. Stworzona przez wietnamskiego programistę gra zyskała ogromną popularność, by po chwil zniknąć z rynku przytłaczając sławą swojego twórcę. Nieco więcej o tej sprawie możecie przeczytać w rozważaniach Mirona.

Obraz

Od tamtej pory fani oraz branżowa prasa wyczekują powrotu gry na rynek. Pierwsze światełko w tunelu właśnie zamigotało. Dong Nguyen postanowił bowiem opublikować Flappy Birds Family w Amazon Appstore jako exclusive dla Amazon Fire TV. Czy będzie to tytuł, który spowoduje wzrost sprzedaży przystawki do telewizorów?

Śmiem wątpić, prawdą jest jednak, że gra spisuje się doskonale na Fire TV. Co ciekawe, do grania nie wykorzystuje się dołączonego do zestawu pada. Zamiast rytmicznego stukania w ekran, użytkownicy wciskają jeden przycisk na pilocie. Poziom trudności pozostaje bez zmian, dotarcie do piątej rury to już niemały wyczyn.

Obraz

Na razie nie wiadomo czy i kiedy Flappy Birds Family trafi na urządzenia mobilne. Jeżeli jesteście użytkownikami Amazon Fire TV (wydatek 100 dolarów) to grę możecie pobrać za darmo z Amazon Appstore. Pozostałych czytelników odsyłam do mojego artykułu z listą dostępnych klonów Flappy Bird.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)