Flash pojawił się na iPhonie! [wideo]

Flash pojawił się na iPhonie! [wideo]
Zbigniew Kowal

15.06.2010 05:25, aktual.: 15.06.2010 07:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na razie jednak tylko za sprawą hakera Comex?a, który najwidoczniej ma dość już obopólnej przepychanki pomiędzy Apple oraz Adobe. W sieci pojawił się właśnie pierwszy filmik dokumentujący to wydarzenie. Skoro za całą sprawę wzięli się hakerzy, to może jest szansa na przełom?

Ja wiem, że część z Was nie lubi określania relacji pomiędzy Adobe, a firmą z Cupertino jako wojna. Nie mniej jednak konflikt trwa i ewentualnego zakończenia nie widać. Z tego też powodu, Comex (gość który stworzył jailbreak do iPhone?a o nazwie Spirit) postanowił pogodzić zwaśnione strony publikując filmik na którym widać odpalonego na iPhonie Flasha:

A preview

Jakość powyższego materiału wideo pozostawia wiele do życzenia, ale jak sam autor określił jest to ?bardzo wstępne? dzieło. Czy zatem powinniśmy się spodziewać w najbliższej przyszłości programów, które pozwolą na przeglądanie stron we Flashu na iPhonie? Czy będzie to kolejny powód do przeprowadzenia jailbreaka?

Na razie trudno wyrokować. Warto również się zastanowić, czy ma to jakiś większy sens? Może obciążenia stron z flashem i tak będą za duże dla komfortowej ich obsługi? Będziemy temat monitorować, jeśli pojawią się nowe wiadomości z pewnością damy Wam o tym znać.

Źródło: BGR

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)