FLASHOUT 2 z ustaloną datą premiery!

FLASHOUT 2 z ustaloną datą premiery!
Zbigniew Kowal

12.03.2014 17:27, aktual.: 13.03.2014 10:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka tygodni temu pokazaliśmy filmik z produkcji gry FLASHOUT 2, a teraz wiemy już, kiedy ukaże się ona na rynku. Katowickie studio Jujubee poinformowało, że tytuł trafi do App Store jeszcze w tym miesiącu, konkretnie 27 marca.

Niestety, początkowo gra zostanie wydana wyłącznie na urządzenia z systemem iOS. Później trafi także na Androida, Windows Phone, Maca i PC, ale data premiery w przypadku tych platform nie jest jeszcze znana.

FLASHOUT 2 zawiera sporo zmian w stosunku do poprzedniej odsłony. Oprócz znacznie poprawionej oprawy graficznej, która oceniając po screenshotach i filmikach, prezentuje się naprawdę świetnie, gra zaoferuje także rozbudowany tryb kariery, nowe tryby rozgrywki, obsługę kontrolerów gier i między innymi cross-platformowe potyczki w sieci. Co istotne, tytuł będzie lokalizowany na 11 języków, w tym oczywiście polski.

Obraz

Jedyną niewiadomą pozostaje cena, ale z pewnością poznamy ją już wkrótce (do premiery pozostały niecałe 3 tygodnie). Użytkownicy starszych zabawek Apple'a nie zagrają w najnowszą produkcję studia Jujubee. Gra nie będzie wspierać iPhone'a 4 ani iPoda touch czwartej generacji, co jest spowodowane zaawansowaną oprawą graficzną.

FLASHOUT 3D był bardzo udaną produkcją i wygląda na to, że twórcy posłuchali fanów i wprowadzili wszystkie oczekiwane przez nich zmiany. Postaramy się przetestować grę, gdy tylko będzie to możliwe. Cieszy mnie, że coraz więcej polskich firm robi bardzo dobre gry i wygląda na to, że ten przemysł może się stać naszą wizytówką w świecie. Trzymam kciuki.

FLASHOUT 2 - anti-gravity racing game by Jujubee, coming to iOS, Android, WP, Mac, PC!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)