Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu

Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu

Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu
Zbigniew Kowal
15.06.2014 21:56, aktualizacja: 16.06.2014 10:20

Piłka nożna to bardzo prosty sport, zwłaszcza jeśli przedstawia się go za pomocą gry z kategorii flick. Wystarczy kilka ruchów palcem na ekranie, aby padł gol. Dorzućcie do tego trójwymiarową grafikę, brazylijskie klimaty i to, że gra jest darmowa. To idealny tytuł na mundialowy miesiąc!

Gier z serii flick jest w App Store kilka i niemal każda cieszyła się dużą popularnością. To zasługa nieskomplikowanego pomysłu na rozgrywkę. Najnowsza odsłona w serii, zatytułowana Flick Soccer Brazil, zawiera to samo co poprzednie oraz coś ekstra z okazji trwającego właśnie mundialu.

Obraz

Jeżeli marzyliście o tym, aby podkręcać piłki z rzutu wolnego jak David Beckham, to Flick Soccer Brazil może być małym spełnieniem takiego marzenia. Gra polega bowiem na zdobywaniu bramek. Nie jest jednak łatwo, bo futbolówka nie może wpaść do siatki byle jak. Zaskakując bramkarza oraz obrońców, trafiamy do ruchomych celów lub w wyznaczone sektory bramki.

Konia z rzędem temu, kto wymyśli sensowny polski odpowiednik dla słowa „flick”, czyli ruchu palcem, jaki wykonujemy na ekranie telefonu. Upraszając sprawę, gracz strzela jednym paluszkiem w piłkę, a ta w zależności od siły wspomnianego flicka leci do bramki pod odpowiednim kątem. Co ciekawe, lot piłki tuż po strzale może być zmodyfikowany przez energiczne przesuwanie palcem po ekranie.

Obraz

Brazylijskie wydanie oferuje kilka trybów rozgrywki. Najbardziej okazale prezentuje się ten, w którym niszczy się flagi tegorocznych finalistów Mundialu. Wyniki lądują na globalnej tablicy rezultatów, na której możemy porównywać je z graczami z całego świata.

Przygotujcie się również na kilka reklam, które wyświetlają się w różnych formach. Taka jest bowiem cena, jaką trzeba zapłacić za ten darmowy tytuł premium. Reklamy jednak nie przeszkadzają - bez problemu da się pograć. Za dodatkową opłatą można dokupić tryb plażowy (nie mylić z fatalnym Studiem Plaża w TVP), w którym rolę obrońców odgrywają dziewczyny w bikini. Zainteresowani? Jeżeli tak, to odsyłam do App Store’a oraz Google Play. Udanej zabawy.

Flick Soccer Brazil - iOS / Android - HD Gameplay Trailer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)