Flyover i nawigacji krok po kroku na starszych urządzeniach z iOS 6

Flyover i nawigacji krok po kroku na starszych urządzeniach z iOS 6
Krystian Bezdzietny

28.09.2012 17:49, aktual.: 28.09.2012 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kłopot z nowymi mapami Apple'a nie ogranicza się wyłącznie do nieuwzględniania wielu miejscowości czy tragicznego widoku 3D, ale dotyka również właścicieli starszych urządzeń z iOS-em 6. Otóż ci użytkownicy nie mogą na swoich iPhone'ach 4 czy 3GS korzystać z takich funkcji jak Flyover czy szczegółowej nawigacji. Jak odblokować te możliwości?

Ryan Petrich po raz kolejny wkroczył do akcji i stworzył narzędzie Unlock iOS 6 Maps. Jego instalacja na urządzeniach z domyślnie zablokowanymi funkcjami Flyover oraz nawigacją krok po kroku spowoduje natychmiastowe odblokowanie tych funkcji.

Narzędzie Unlock iOS 6 Maps nie wymaga żadnych konfiguracji, a jego instalacja tożsama jest z aktywacją, więc aby pozbyć się Flyover i nawigacji krok po kroku np. w iPhonie 4, należy narzędzie odinstalować.

Tymczasem przypominam, że mając zainstalowanego iOS-a 6 nie jesteśmy skazani na mapy Apple'a. W Sieci czekają na nas webowe odsłony Map Microsoftu, dostępne są Mapy Nokii oraz - co jest chyba najważniejsze - Mapy Google'a. Adresy do tych stron znajdziecie pod tym adresem.

Narzędzie dostępne jest w Cydii bezpłątnie za pośrednictwem repozytorium: http://rpetri.ch/ios6/.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)