Football Manager 2010 w końcu na iPhonie!

Football Manager 2010 w końcu na iPhonie!

Football Manager 2010 w końcu na iPhonie!
Zbigniew Kowal
13.04.2010 12:45, aktualizacja: 13.04.2010 14:45

Nie wiem jak Wy drodzy czytelnicy, ale Ja jestem wielkim miłośnikiem managerów piłkarskich. W szczególności ukochanej przeze mnie serii Football Manager. Jeśli i Wy podzielacie mój entuzjazm, to czym prędzej klikajcie w rozwiniecie wpisu. Mamy dla Was informacje o FM 2010 na iPhone’a!

Bardzo długo SEGA kazała wszystkim fanom czekać na swój flagowy produkt. Dużo wcześniej w sklepie Apple’a pojawił się ich odwieczny konkurent w postaci Championship Managera 2010. Nie bez znaczenia są również inne mniej popularne managery, jak chociażby produkt Fizz Software. Nic to jednak, piłkarski świat czekał na króla. W końcu władca przybył!

Obraz

I to jeszcze jak. Do wyboru mamy 34 ligi z 11 krajów w których po zielonej murawie biega blisko dwadzieścia tysięcy zawodników. Największe gwiazdy piłkarskie, solidni rzemieślnicy oraz ukryte talenty. Wszystkie składy zgodne z tym co wydarzyło się w styczniowym okienku transferowym.

Obraz

Nie zabraknie również zabawy z taktyką czy też wyznaczanie reżimu treningowego. Do tego dochodzą transfery, tekstowy komentarz oraz żywe media komentujące nasze poczynania w klubie. Jednym słowem to, co najlepszego miała w sobie ta seria na komputerach osobistych. Na razie nie ma filmików z rozgrywki, wiec poniżej oficjalny trailer reklamowy na zachętę.

Football Manager 2010 trailer - full version (English)

Sterowanie przystosowano do ekranu dotykowego iPhone’a. Dorzucono możliwość słuchania własnej muzyki podczas gry. Gra śmigać będzie również na iPodzie Touch. Jedynym minusem na chwilę obecną jest zaporowa cena. Koszt zakup to 10 euro! Jeśli nie potraficie się powstrzymać to kupujcie teraz, ja mimo wszystko poczekam na jakaś promocję. Tytuł jednak obowiązkowy dla wszystkich miłośników piłki nożnej!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)