Football Manager Handheld 2015 już na rynku.

Football Manager Handheld 2015 już na rynku.

Football Manager Handheld 2015 już na rynku.
Zbigniew Kowal
20.11.2014 18:01, aktualizacja: 20.11.2014 19:01

Seria Football Manager po latach dominacji w sektorze managerów piłkarskich na pecetach powoli zaczyna dominować również na rynku gier mobilnych. Wprawdzie w App Store lub Google Play znajdziecie sporo innych propozycji tego typu, to najnowsza odsłona FM-a bije je wszystkie na głowę. Co nowego zaproponowano fanom w tym roku?

Zacznijmy od tego, że wersja Handheld nie jest tak rozbudowana jak odsłona na PC, ale dla domorosłych managerów z pewnością nie będzie to dużą przeszkodą. Gra pozwala bowiem wybrać dowolny klub z najważniejszych lig na całym świecie i poprowadzić go do mistrzostwa kraju oraz sukcesów na arenie międzynarodowej.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/5]

Oczywiście znaczek 2015 zobowiązuje, więc wszystkie statystyki (drużyny, piłkarze, nowe talenty) zostały odpowiednio zaktualizowane. Nowością w serii kieszonkowej jest implementacja agencji zajmujących się wyszukiwaniem talentów piłkarskich. Usprawnienia objęły także silnik meczowy, który znacznie lepiej oddaje wydarzenia na boisku, aniżeli miało to miejsce w ostatniej odsłonie.

Z pomniejszych usprawnień warto wspomnieć o dynamicznych klubowych rankingach, które uwzględniają wyniki poszczególnych drużyn w ligach oraz europejskich pucharach. Jak również dodatkowe karty ze statystykami opisującymi historyczne osiągnięcia wybranych klubów lub managerów.

FOOTBALL MANAGER HANDHELD 2015 - Gameplay Trailer

Zmianom natomiast nie uległa cena gry. Football Manager Handheld 2015 nadal należy do grona najdroższych aplikacji mobilnych na rynku. Podobnie jak w latach ubiegłych, koszt pobrania gry z App Store oraz Google Play wynosi 9 euro. Na domiar złego, twórcy postanowili zaimplementować także kilka mikrotranskacji, które za dodatkową opłatą pozwalają edytować parametry zawodników lub budżety ukochanych klubów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)