"For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play

"For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play

"For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play
Mateusz Żołyniak
19.06.2014 13:34, aktualizacja: 19.06.2014 15:34

Teraz hektolitry orkijskiej krwi będą mogli przelewać również użytkownicy urządzeń z Androidem. Warhammer 40,000: Carnage trafił wreszcie do sklepu Google Play.

W tym roku na rynek mobilny trafiły dwa nowe tytuły osadzone w uniwersum Warhammera 40000, czyli strategiczny Storm of Vengeance i gra akcji Carnage. Obie najpierw pojawiły się App Storze, a niedawno pierwszy z nich zadebiutował również w Google Play. Teraz, miesiąc po wersji na iOS w sklepie giganta z Mountain View debiutuje Warhammer 40,000: Carnage.

Warhammer 40,000: Carnage Launch Trailer - Now in the App Store!

Jest to gra akcji obserwowana z boku, w której poruszamy się w jedną stronę. Po drodze unicestwiamy zastępy orków, w tym bossów. Gra podzielona jest na 50 poziomów, które osadzone są na dwóch mapach. Twórcy zapowiadają, że każdy level może przejść dziewięcioma różnymi ścieżkami, a w przygotowaniu jest 6 nowych map.

W Carnage wcielamy się w postać jednego z Ultramarines, czyli przedstawiciela XIII Legionu Space Marines. Można odblokować również członka chaptera Blood Angels. Podstawowe bronie charakterystyczne Boltgun i Chainsword. Można zdobywać oczywiście nowe ronie i pancerze - w grze dostępnych będzie ponad 500 przedmiotów, w tym Thunder Hammer.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Podczas rozgrywki wykorzystywać można również Jump Pack, który pozwala na wykonywanie specjalnych ataków z powietrza. Kolejny plus to opcja gry wieloosobowej. W trybie kooperacji orków można wycinać razem ze znajomymi, a do tego zdobywać unikalne wyposażenie.

Dla mnie to pozycja obowiązkowa, ale jestem fanem zarówno Warhammera 40K, jak i tego typu gierek mobilnych. Jeżeli nie lubicie chociaż jednego z nich, to 20 zł lepiej zainwestować w coś innego.

PS. Fani uniwersum powinni zapoznać się również z Warhammer 40K: Storm of Vengeance, które jakiś czas temu opisywał już Zbyszek. Tytuł dostępny jest na Androida i iOS. Jest całkiem fajny, ale lepiej zabawę zacząć od Carnage.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)