Formuła 4.0 w Play dla firm zaprezentowana

Formuła 4.0 w Play dla firm zaprezentowana

Punkt ksero | fot. facebook.pl
Punkt ksero | fot. facebook.pl
Bartosz Dul
02.04.2012 14:30, aktualizacja: 02.04.2012 16:30

Przy ulicy Lwowskiej w Warszawie, w punkcie ksero, odbyła się kolejna konferencja sieci Play. Tym razem Bartek Dobrzyński zaprezentował ofertę Formuła 4.0 dla firm.

Formuła 4.0 dla firm | fot. Play
Formuła 4.0 dla firm | fot. Play

Propozycja jest poniekąd odpowiedzią na to, co oferuje od piątku Orange. Poniekąd, ponieważ do Sieci trafiły jedynie (potwierdzone przez rzecznika Orange) wycieki z informacjami o ofercie biznesowej pomarańczowego operatora. Oferta Playa dla biznesu jest odpowiednikiem propozycji dla klientów indywidualnych, z kilkoma drobnymi różnicami. Poniższe ceny są cenami netto.

Formuła 4.0 dla firm | fot. Play
Formuła 4.0 dla firm | fot. Play

Podstawowa oferta ogranicza się jedynie do karty SIM. Oznacza to, że za 65 zł użytkownik dostaje nielimitowane rozmowy i SMS-y, ale bez telefonu. W podstawowej ofercie nie ma również pakietu danych w standardzie. Klient otrzymuje 500 MB na transfer w pierwszym miesiącu (po wykorzystaniu nie są pobierane opłaty, jedynie zmniejszana jest prędkość), za pakiet w kolejnych miesiącach trzeba płacić 7 zł (na 30 dni). Dostępny jest również drugi plan taryfowy, w którym za 75 zł miesięcznie klienci otrzymują dodatkowo pakiet danych o wielkości 2 GB. 

Dodatkowy pakiet danych jest większy od tego w ofercie dla klientów indywidualnych (200 MB) i większy niż w propozycji Orange (333 MB). Najważniejszą jednak różnicą są darmowe, nielimitowane rozmowy ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w kraju.

Formuła 4.0 dla firm | fot. Play
Formuła 4.0 dla firm | fot. Play

Dobrze prezentuje się też oferta z telefonem lub smartfonem. Formuła 4.0 + Smartfon obejmuje na razie dwa telefony (podobnie jak oferta dla klientów indywidualnych), które zostały wybrane przez użytkowników sieci Play. Pierwszy to Nokia Lumia 800, drugi - Samsung Galaxy S II. Obydwa można kupić za symboliczną złotówkę w ofercie VIP z Supersmartfonem.

W zależności od tego, czy klient przenosi numer do Play, czy chce nowy numer, ceny abonamentów nieco się różnią (na korzyść tych przenoszących).

Dla przenoszących:

  • 85 zł - z telefonem za 1 zł i 500 MB Internetu \try&buy;
  • 110 zł - MAX, ze smartfonem za 1 zł i 2 GB Internetu;
  • 135 zł - VIP, z Supersmartfonem 1 zł , 2 GB Internetu oraz 100 minutami na rozmowy międzynarodowe.

Dla chcących nowy numer:

  • 95 zł - z telefonem za 1 zł i 500 MB Internetu \try&buy;
  • 120 zł - MAX, ze smartfonem 1 zł i 2 GB Internetu;
  • 145 zł - VIP, z Supersmartfonem 1 zł, 2 GB Internetu oraz 100 minutami na rozmowy międzynarodowe.

Dzięki temu, że fioletowy operator współpracuje z LOT-em, klient decydujący się na ofertę dla firm może otrzymać nawet 15 000 mil premiowych w programie Miles & More.

Play tym razem nie jest pierwszy. Z ofertą biznesową wcześniej ruszył Orange, chociaż nie została ona jeszcze oficjalnie zaprezentowana. Z nowych usług Playa dla firm będzie można korzystać od 4 kwietnia.

Prezentacja w punkcie ksero w Warszawie miała charakter symboliczny. Fioletowy operator wyraźnie sygnalizuje, że to inni go kopiują, a nie on. Marcin Gruszka odniósł się do zarzutów dotyczących powielenia oferty T-Mobile - pokazał... kserokopiarkę, którą Play zamierza wysłać prosto do siedziby PTC.

Źródło: GSMonline.plblog.tp.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)