Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł

Formuła Play Stacjonarna - numer stacjonarny dla abonentów Play już od 1 zł
14.10.2014 09:56
Vintage black phone on old wooden table background
Vintage black phone on old wooden table background
Źródło zdjęć: © shutterstock
Mateusz Żołyniak
Mateusz Żołyniak

Play zaprezentował wczoraj nową ofertę, która skierowana jest do... użytkowników telefonów stacjonarnych. Tak, ludzie wciąż korzystają z takich rozwiązań, a Formuła Play Stacjonarna może być dla nich całkiem ciekawym wyborem.

W Polsce jest ok. 6,8 mln użytkowników telefonów stacjonarnych. Według Playa połowa z nich (dokładnie 52%) rozwiązania te utrzymuje tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia, a przy tym niepotrzebnie płaci wysokie rachunki za niewykorzystywany telefon. Z myślą o nich fioletowy operator przygotował nową ofertę.

412087824993747878

Formuła Play Stacjonarna to opcja, dzięki której abonenci sieci Play mogą korzystać z telefonu stacjonarnego płacąc jedynie złotówkę miesięcznie. W taryfie tej oferowane są nielimitowane rozmowy do Playa i na Play Stacjonarne. Cena minuty połączenia z innymi numerami stacjonarnymi i innymi sieciami komórkowymi wynosi 29 groszy.

412087824993878950

11 zł miesięcznie kosztuje taryfa Formuła Play+ Stacjonarna, która dodaje nielimitowane rozmowy z innymi numerami stacjonarnymi. Formuła 4.0 Stacjonarna to z kolei oferta za 31 zł miesięcznie, w której wszystkie wychodzące połączenia są nielimitowane (także do innych sieci komórkowych). Wybierając ofertę z telefonem do ceny abonamentu należy doliczyć 10 zł.

412087824994010022

Nowe taryfy dostępne są także dla osób, które nie korzystają z usług abonamentowych Playa. Muszą one jednak liczyć się z nieco wyższymi opłatami miesięcznymi (szczegóły w tabelce powyżej). Wszystkie przedstawione ceny uwzględniają rabaty na 5,99 zł dla przenoszących numer do sieci Play i 5,99 zł za wyrażenie zgód marketingowych.

412087824994141094

Osoby będące klientami sieci mogą dzwonić na Play Stacjonarne za darmo. Play chwali się, że przeniesienie numeru do Formuła Play Stacjonarna wymaga jednej wizyty w salonie lub kontaktu telefonicznego bądź poprzez stronę internetową z operatorem. W nowych ofertach podstawowym telefonem jest MaxCom MM720 BB.

Formuła Play Stacjonarna nie wprowadzi wielkich rewolucji na rynku i nie sprawi, że użytkownicy jak szalenie będą migrować do Playa. Operator jest zresztą tego świadomy. Może być to jednak świetna opcja dla osób, które nie korzystają aktywnie z telefonu stacjonarnego, ale z różnych względów nie chcą się go pozbywać. Każdy ma lub zna kogoś kto ma dzwoniącą co jakiś czas ciotkę ze Stanów czy dziadka, który pod żadnym pozorem nie chce telefonu komórkowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)