Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Galaxy S6 vs Xperia Z5 vs Xperia Z5 Compact

Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Galaxy S6 vs Xperia Z5 vs  Xperia Z5 Compact

Zdecyduj, który smartfon robi lepsze zdjęcia: Galaxy S6 vs Xperia Z5 vs  Xperia Z5 Compact
Teleguru poleca
25.09.2015 08:35, aktualizacja: 25.09.2015 16:56

Na papierze aparaty Sony Xperia Z5 i Z5 Compact zapowiadają się znakomicie i łatwo można by uwierzyć w przyciągające slogan marketingowy "Najlepszy aparat na świecie w smartfonie". Postanowiliśmy skonfrontować deklarację z rzeczywistością, a za przeciwnika postawiliśmy znanego z rewelacyjnych zdjęć Samsunga Galaxy S6.

Zdjęcia do porównania zrobiliśmy na targach IFA. Niestety nie było możliwości, by wykonać je w tym samym miejscu, dlatego test został podzielony na dwie części:

Podobnie jak w wypadku porównania zdjęć ze smartfonów i starych Cybershotów Sony, test jest na stronie Teleguru. Wyniki zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu na Komorkomanii.

Jak działa test?

Obraz
  • Fototest podzielony jest na kilka scen. W każdej trzeba wybrać najlepsze zdjęcie najeżdząjąc na umieszczoną na nim gwiazdkę. Żeby przejść dalej, należy też kliknąć drugie zdjęcie.
  • Każdą scenę można oceniać w trybach: \pełny rozmiar\ oraz \oddalony. W domyślnym trybie (\pełny rozmiar) można wyświetlić dowolny fragment zdjęcia przesuwając lupę po miniaturze sceny.
  • Kolejność zdjęć w scenach jest losowa.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)