FreeM rozdaje transfer na Facebooku

FreeM rozdaje transfer na Facebooku10.09.2011 17:30
FreeM - do wygrania 1 GB transferu
FreeM - do wygrania 1 GB transferu
Kira Czarczyńska

FreeM jest siecią dość dobrze już znaną polskim fanom Facebooka i mobilnego dostępu do Internetu. Pozwala korzystać z Globalnej Sieci praktycznie za darmo, wymagając jedynie oglądania reklam. Jednak limity transferu też tam istnieją - dlatego dla użytkowników ciekawą propozycją okazać może się gra na Facebooku, w której "wygrać" można aż 1 GB transferu.

Wzięcie udziału w grze wymaga oczywiście posiadania konta w serwisie Facebook. Jeśli już je mamy, trzeba wejść na stronę FreeM - i grać wraz ze znajomymi.

Gra polega na odgadnięciu treści obrazka poprzez odkrywanie kolejnych pól. Zabawa proponowana przez FreeM wymaga jednak współpracy - uczestnicy gry muszą wspólnie zdążyć odkryć wszystkie pola tworzące ukryty kształt w zadanym czasie. Jeżeli zdążą to zrobić, to każdy z nich otrzymuje punkty.

100 zdobytych w ten sposób punktów oznacza możliwość otrzymania kodu Darmowy Surfmax, pozwalającego zwiększyć transfer do wykorzystania w ciągu kolejnych trzech dni. Standardowy limit to jedynie 10 MB dziennie - ale posiadacze kodów w czasie kolejnych trzech dni mogą zużyć go aż 1 GB, czyli znacznie więcej, niż normalnie.

Warto więc zagrać i spróbować szczęścia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)