FreeM zachęca klientów GaduAIR do przeniesienia numeru

Welcome GaduAIR (fot.: FreeM)
Welcome GaduAIR (fot.: FreeM)
Kira Czarczyńska

08.10.2011 20:25, aktual.: 08.10.2011 22:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już od pewnego czasu niemal pewne było, że wirtualny operator GaduAIR zakończy swoją działalność. Jednak kiedy zostało to już oficjalnie ogłoszone, wielu klientów liczących na zmianę strategii sieci zamiast jej rozwiązania zaczęło się zastanawiać, gdzie przenieść numer. FreeM ma dla nich ciekawą propozycję...

Promocja WELCOME Gadu Air

Sieć wirtualna FreeM postanowiła najwyraźniej wykorzystać fakt, że już za kilkanaście dni dotychczasowi klienci GaduAIR zostaną na przysłowiowym "lodzie" - i ściągnąć ich do siebie. Jak? Oczywiście, specjalną promocją.

Promocja dotyczy mobilnego Internetu we FreeM i prawdę mówiąc, brzmi całkiem nieźle.

Do standardowej oferty 10 MB dziennie darmowego Internetu, z którego korzystać można w zamian za oglądanie reklam, sieć FreeM dokłada jeszcze 1GB do wykorzystania w ciągu 30 dni z dziennym limitem 100MB. Dodatkowo zaś, jeżeli przeniesiesz swój numer z sieci GaduAir do FreeM - otrzymasz jeszcze jeden dodatkowy 1GB.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej opcji?

Warunkiem jest aktywowanie startera FreeM i pobranie specjalnego kodu aktywującego promocje, który sieć FreeM wysyła na dotychczasowy numer którego używałaśœ/używałeśœ w Gadu Air. Kod można pobrać na stronie m.freem.pl Sama karta FreeM zaś zostanie za darmo dostarczona pod wskazany adres.

Oprócz tego zaś, FreeM dołącza komunikator GaduGadu do oficjalnie wspieranych przez sieć komunikatorów - co oznacza, że darmowe korzystanie z niego nie będzie przerywane przez sesje reklamowe. Jest to ukłon w stronę wszystkich, którzy przyzwyczaili się już do korzystania z GG w sieci GaduAIR.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)