#FREEMIUM w Virgin Mobile, czyli minuty, SMS-y i transfer danych co miesiąc zupełnie za darmo!

#FREEMIUM w Virgin Mobile, czyli minuty, SMS‑y i transfer danych co miesiąc zupełnie za darmo!

Staruszkowie ze smartfonami
Staruszkowie ze smartfonami
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
14.10.2015 16:19, aktualizacja: 14.10.2015 19:42

Minuty, SMS-y i pakiet danych co miesiąc zupełnie za darmo? Takie rzeczy tylko w Virgin Mobile.

Zapowiedziana dziś oferta nazywa się #FREEMIUM, a jej zasady są proste do bólu. Użytkownicy, którzy zakupią specjalny starter lub aktywują nową usługę mogą liczyć na pakiet 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich sieci oraz transfer 300 MB. Jest on darmowy i odnawialny automatycznie co 30 dni, zaś po jego wykorzystaniu można płacić za usługi zgodnie z aktualnym cennikiem lub dokupić dodatkowe pakiety.

Cennik oferty #FREEMIUM w Virgin Mobile
Cennik oferty #FREEMIUM w Virgin Mobile

Nie oszukujmy się - nie jest to oferta dla osób intensywnie korzystających z telefonów. Bez większego wysiłku darmowy pakiet można wyczerpać w ciągu doby, a po wykupieniu pełnego no limit na rozmowy i SMS-y oraz 10 GB transferu robią się z tego łącznie 53 zł, czyli szału nie ma. Jest jednak sporo osób - głównie starszych - które w ciągu roku dzwonią i SMS-ują sporadycznie, ale już w okresie świątecznym lub podczas wyjazdu telefon mocno idzie w ruch. Dla takich ludzi oferta Virgin Mobile będzie wręcz idealna. Zwłaszcza że płatnych pakietów do wyboru jest na tyle dużo, że naprawdę każdego miesiąca można skroić wydatki pod własne potrzeby.

Startery #FREEMIUM trafią do sprzedaży 15 października, zaś użytkownicy innych ofert mogą aktywować nową usługę używając kodu 222000#.

Źródło: Informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)