Fring dostępny na Androida z małymi błędami

fring android
fring android
Karolina Adamus

20.11.2009 10:15, aktual.: 20.11.2009 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Fringdroid wylądował." Firma pochwaliła się dostępnością swojego flagowego produktu na platformę Android. Aplikacja służąca do darmowego połączenia głosowego w ramach sieci Skype przez WiFi lub sieć 3G pojawiła się już do ściągnięcia na oficjalnej stronie Fring.

Podobnie jak wersje na Symbiana i Windows Mobile, Fring dla Androida oferuje połączenie VoIP z użytkownikami Skype, Google Talk lub MSN. Program umożliwia również wysyłanie wiadomości tekstowych do posiadaczy kont ICQ, AIM oraz Yahoo! Najnowsze odsłony Fringa zyskały również nową opcję - obsługę Twittera.

Aplikację możecie ściągnąć ze strony m.fring.com lub z Android Market w telefonie.

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego w tytule znalazła się wzmianka o błędach. Fring na Androida nie został do końca dopracowany. Nie przez złośliwość, ale dla samego faktu, muszę znowu wspomnieć o Motoroli Milestone (znanej w USA jako DROID). Telefon i Fring nie współgrają ze sobą pod względem obsługi SIP i połączenia SkypeOut oraz wyświetlania na liście kontaktów GSM. DROID ma również problem z powiadomieniem dźwiękowym - po zakończeniu rozmowy słychać powtórzony kilka razy sygnał. Sami sprawdźcie:

Introducing: fring for Android!

Fring obiecuje, że kolejna wersja na Androida będzie pozbawiona powyższych błędów.

Źródło: Android

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)