Fruit Ninja na Androida zaktualizowany [wideo]

Fruit Ninja na Androida zaktualizowany [wideo]
22.01.2011 07:06
Fruit Ninja
Fruit Ninja
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Miłośnicy szatkowania owoców w grze Fruit Ninja przez wiele tygodni wyczekiwali update’a który wprowadziłby do gry tryb Arcade. W końcu głos społeczności został wysłuchany. Darmowa aktualizacja czeka na pobranie!

Fruit Ninja to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Zarówno w App Store jak również w Android Market. Co ciekawe jednak, użytkownicy Androidów mogli czuć się poszkodowani gdyż tryb Arcade który dostępny jest od kilku miesięcy na iPhonie, dopiero teraz pojawił się dla fanów systemu Google’a.

Wspomniany tryb rozszerza grę o zabawę na czas. W ciągu 60 sekund użytkownik musi zdobyć jak największą liczbę punktów. Dodatkowo, co jakiś czas pojawiają się bonusowe owoce które potrafią przyśpieszyć rozgrywkę, podwajać zdobywane punkty lub spowolnić wszystko co pojawia się na ekranie. Z pewnością jest to bardziej wciągający tryb od podstawowej wersji.

Owocowa gra od Half Brick jest dostępna w Android Market razem z nowym trybem Arcade w cenie 99 centów amerykańskich. Jeśli do tej pory nie mieliście przyjemności pobawić się Fruit Ninja, to mam nadzieję że powyższy materiał wideo przekona Was do tego. Nowy tryb z pewnością jest dobrym powodem aby spróbować swoich sił w szatkowaniu owoców na czas!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)