Fruit Ninja na wesoło [wideo]

Fruit Ninja na wesoło [wideo]
29.12.2012 11:18
Fruit Ninja na wesoło [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Jeżeli uwielbiacie oglądać śmieszne filmiki, to mamy dla Was coś ciekawego do zobaczenia. Ekipa Fruit Ninja stworzyła bowiem nietuzinkowy materiał, na którym oprócz rozbryzgujących się o twarz owoców, można zobaczyć również latającego kota. Zaintrygowani?

Dzieło Halfbrick Studios z pewnością można zaliczyć do Top 10 najpopularniejszych gier na smartfony. Twórcy Fruit Ninja od początku postawili na nietypowy pomysł i ogromną dawkę humoru, która wylewała się z pierwszego trailera. Rosnąca popularność nie przeszkodziła ekipie z Australii w przygotowaniu kolejnego zabawnego materiału.

FRUIT NINJA IN REAL LIFE TO DUBSTEP! // Scott DW

Jeżeli graliście w grę, to z pewnością zapamiętaliście, że w głównym menu stoi dość pulchny ninja. To właśnie jego sparodiowano w filmiku. Nie zapomniano również o bombach (wyraz twarzy aktora bezcenny) przez które przegrywa się w grze. Całość wyszła bardzo ciekawie. Poniżej natomiast możecie zerknąć na filmik prezentujący kulisy pracy nad powyższym materiałem.

Fruit Ninja in Real Life - Behind the Scenes

[solr id="komorkomania-pl-137565" _url="http://komorkomania.pl/4964,heroes-of-order-chaos-pierwsze-moba-gameloftu-juz-na-rynku" _mphoto="gameloft-moba-137565-270-2b42d5f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3248[/block]

Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście o Fruit Ninja lub do tej pory nie zagraliście w grę Halfbrick Studios, to odsyłam Was do Google Play oraz App Store’a. Koszt zakupu to nieco ponad 3 złote. Warto również dodać, że na obu platformach znajdziecie także darmowe wersje lite, które pozwalają na dość sporo zabawy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)