Fundacja Orange zachęca do pomocy dzieciom z wadami słuchu

Fundacja Orange zachęca do pomocy dzieciom z wadami słuchu

Orange pomaga maluchom z wadami słuchu
Orange pomaga maluchom z wadami słuchu
Kira Czarczyńska
09.04.2011 19:30, aktualizacja: 09.04.2011 21:30

Przez najbliższe trzy miesiące klienci Orange mogą wesprzeć małe dzieci z wadą słuchu, podopiecznych programu Dźwięki Marzeń Fundacji Orange. Aby im pomóc, nie trzeba nawet robić nic specjalnego. Wystarczy wysłać wiadomość SMS pod numer zarezerwowany specjalnie w tym celu przez Fundację.

Przez kolejne 3. miesiące każdy klient sieci Orange może łatwo dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki pieniędzy na maluchy mające problemy ze słuchem. Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację rehabilitacji domowej dzieci, które mają utrudniony dostęp do fachowej opieki.

Jak można pomóc?

Wystarczy, że wyślemy SMS o treści "Pomagam" na numer 7202.

Koszt SMS-a to tylko 2,46 zł z VAT, nie stanowi więc dla większości z nas jakiegoś wielkiego wydatku - dzieciakom jednak może bardzo pomóc. Każda wiadomość o treści "pomagam" wysłana na podany numer powiększa bowiem środki przeznaczane na terapię, która jest maluchom niezbędna do prawidłowego rozwoju.

Do akcji zapraszani są abonenci wszystkich ofert Pomarańczowego Operatora.

Dlaczego to takie ważne?

Rehabilitacja domowa ma szereg zalet - terapeuta słuchu i mowy dojeżdża bowiem do mieszkania dziecka, i tam prowadzi systematyczne ćwiczenia. Terapia odbywa się więc w środowisku, które dla malucha jest znane i przyjazne, co korzystnie wpływa na cały proces.

Zbiórkę prowadzi Fundacja Orange

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 -16.00 działa również infolinia pod numerem 800 48 00 44 - można tam zadawać pytania dotyczące programu "Dźwięki Marzeń".

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)