G Pad 8.3 i Z Ultra Google Play edition na wideo i Ronaldo w reklamie Samsunga

LG G Pad 8.3 i LG G Pad 8.3 Google Play edition
LG G Pad 8.3 i LG G Pad 8.3 Google Play edition
Miron Nurski

13.12.2013 17:50, aktual.: 13.12.2013 18:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawiciel Oppo zaprzecza, jakoby Find 7 miał mieć 5,7-calowy ekran, Urząd Komunikacji Elektronicznej pokazuje, jak przenieść numer do nowego operatora, a Google i LG odświeżają Nexusa 5.

LG G Pad 8.3 i LG G Pad 8.3 Google Play edition
LG G Pad 8.3 i LG G Pad 8.3 Google Play edition
  1. Oppo Find 7 jednak bez 5,7-calowego ekranu. Taka przekątna pojawiła się w ostatnich przeciekach na temat tego urządzenia jednak jeden z wysoko postawionych pracowników firmy Oppo - Carl Pei - donosi za pośrednictwem serwisu Google+, że plotki te są fałszywe. Dodał on jednocześnie, że nie będzie to także 7-calowy ekran, co mogłaby sugerować nazwa urządzenia.
  1. Czarny HTC One max na zdjęciu. Do tej pory phablet dostępny był wyłącznie w srebrnej i czerwonej wersji kolorystycznej, jednak do kompletu dołączyła także czarna. Na razie nowy wariant dostępny jest wyłącznie w Chinach.
Czarny HTC One max
Czarny HTC One max© eprice.com.tw
  1. Stephen Hawking z własną aplikacją? Nazwana nazwiskiem znanego astrofizyka aplikacja ma w przystępny sposób wyjaśnić użytkownikom zasady funkcjonowania Wszechświata. Program Stephen Hawking's Snapshots of the Universe można zakupić w App Storze za 4,49 euro.
  1. Cristiano Ronaldo w nowej reklamie Samsunga. Wideo jest częścią nowej .akcji promocyjnej, w ramach której utworzona zostanie fikcyjna drużyna Galaxy 11. Celem zespołu ma być rozegranie kosmicznego meczu przeciwko Obcym i uratowanie Ziemi.
  1. Nexus 5 odświeżony. Producent dokonał lekkich, ale dość istotnych zmian w projekcie urządzenia. Przede wszystkim ulokowane na dolnej krawędzi otwory, pod którymi umieszczono głośnik i mikrofon zostały powiększone, co pozwoli na swobodniejsze rozchodzenie się fal dźwiękowych. Ponadto boczne przyciski i szuflada na kartę SIM są teraz bardziej precyzyjnie spasowane z obudową. Niestety nową wersję ciężko odróżnić od starej bez bezpośredniego porównania, więc na chwilę kupno tego urządzenia to w zasadzie loteria.
Nowy i stary Nexus 5
Nowy i stary Nexus 5© www.gsmarena.com
  1. LG G Pad 8.3 i Sony Z Ultra Google Play edition na wideo. Do obu urządzeń dotarła ekipa serwisu Android Central, a przygotowane przez nich wideoprzeglądy pojawiły się na YouTubie.

LG G Pad 8.3 Google Play edition unboxing and hands-on

Sony Z Ultra Google Play Edition unboxing and hands-on

  1. Jak przenieść numer telefonu do nowego operatora? Wideo na ten temat przygotował Urząd Komunikacji Elektronicznej.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)