GaduAIR: Fair Play i 50 złotych na start

GaduAIR: Fair Play i 50 złotych na start
24.10.2010 16:00
z gaduair taniej do play
z gaduair taniej do play
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Dawno nie pisaliśmy o GaduAIR, tymczasem obowiązują tam od niedawna nowe promocje. Fair Play pozwala znacząco obniżyć koszty połączeń do sieci Play, dodatkowo daje nowym klientom bonus 50 zł na start na rozmowy zaraz po zakupie startera.

Obie promocje u operatora GaduAIR obowiązują od piątku, 22 października 2010 r. Mogą się łączyć z innymi promocjami, więc decydując się na nie, nie trzeba się obawiać wzrostu kosztów z powodu utraty innych bonusów.

50 zł na start - coś dla nowych klientów

Promocja 50 zł na start ma premiować zakup startera w punktach sprzedaży sieci Kolporter, Relay, Inmedio i Teletorium. Po zakupie i aktywacji startera GaduAIR oraz po doładowaniu konta kwotą min. 10 zł nowemu klientowi zostaną przyznane dodatkowe środki w wysokości 50 zł. Można je jednak wykorzystać jedynie na połączenia w sieci GaduAIR i na numery Gadu-Gadu.

Fair Play - taniej do sieci Play

Promocja Fair Play zmniejsza znacznie koszty połączeń wychodzących do sieci Play. Stawka obowiązująca od piątku w ramach promocji to jedynie 29 groszy za każdą minutę połączenia. Oferta obowiązuje do odwołania i dotyczy wszystkich użytkowników GaduAIR. Promocja ta może łączyć się z innymi, np. 19 gr/min do innych sieci w promocji Wszechdostępni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)