GaduAIR: nagrody za doładowania

GaduAIR: nagrody za doładowania

Nowa promocja w GaduAIR
Nowa promocja w GaduAIR
Kira Czarczyńska
10.11.2010 13:00, aktualizacja: 10.11.2010 14:00

Jeszcze do końca miesiąca można skorzystać z nowej propozycji promocyjnych sieci GaduAIR. Jest ona skierowana do obecnych użytkowników - za kolejne doładowania będą zgarniać atrakcyjne nagrody.

Atrakcyjne nagrody za doładowanie w DobrymPunkcie

Do 2 grudnia 2010 trwa natomiast konkurs zorganizowany przez sieć DobryPunkt. Użytkownicy oferty GaduAIR mogą w nim wygrać między innymi konsolę XBOX 360 oraz 32-calowy telewizor LCD. Dodatkowo codziennie losowane są nagrody pocieszenia w postaci doładowań o wartości 50 zł.

Aby mieć szansę na wygraną, należy doładować swoje konto w sieci DobryPunkt dowolną kwotą. Udział w konkursie zgłaszamy, wysyłając SMS pod numer podany na paragonie.

DobryPunkt znaleźć można w marketach EKO, delikatesach Piotr i Paweł, sklepach Pepco Poland, salonach RTV EURO AGD i w sklepach spożywczych sieci Sklep Polski.

Przypominamy też, że trwa promocja dla nowych klientów - dodatkowe 50 zł przy doładowaniu za jedyne 10 zł.

GaduAir to inicjatywa firmy GG Network, producenta najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Dzięki takiemu połączeniu użytkownicy mogą zintegrować swój numer GG z kontem telefonu komórkowego i korzystać z atrakcyjnych warunków dotyczących transferu danych.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)