Galaxy Note 3 przed kamerami, iPhone w kieszeni - tak powstała najpopularniejsza samojebka świata

Galaxy Note 3 przed kamerami, iPhone w kieszeni - tak powstała najpopularniejsza samojebka świata
03.03.2014 16:29
Galaxy Note 3 przed kamerami, iPhone w kieszeni - tak powstała najpopularniejsza samojebka świata
Źródło zdjęć: © phonearena.com

Wygląda na to, że telefony z tegorocznej oscarowej gali zdobyły rozgłos, o jakim urządzenia zaprezentowane na MWC 2014 mogą tylko pomarzyć.

Nie jest tajemnicą, że tegoroczne rozdanie Oscarów sponsorował Samsung. Gospodyni imprezy Ellen DeGeneres dumnie paradowała więc po scenie z Galaxy Note'em 3 w ręce.

Takie tam z zaskoczenia
Źródło zdjęć: © appleinsider.com
Takie tam z zaskoczenia

Za pomocą koreańskiego phabletu wykonano także słynną samojebkę, która cechuje się niebywałym wręcz zagęszczeniem gwiazd na cal (12 spi). Na samym tylko Twitterze w chwili pisania tego tekstu wspomnianą fotkę udostępniło ponad 2,5 miliona użytkowników.

Z ziomkami na imprezce ^^ LOL
Źródło zdjęć: © twitter.com
Z ziomkami na imprezce ^^ LOL

Tak to wszystko wyglądało podczas gali. Później jednak kurtyna opadła, światła zgasły, Leonardo DiCaprio płakał w kącie bez żadnej figurki pod ręką, którą mógłby otrzeć łzy, ja zarywałem nockę nad tekstem, a Ellen DeGeneres udała się za kulisy już bez Galaxy Note'a 3, który najwidoczniej nie zmieścił się w jej kieszeni. Gdy upewniała się, czy hajs od Samsunga się zgadza, wpadła na starego znajomego, z którym mogła sobie strzelić kolejną sweet focię. Tym razem już z prywatnego telefonu.

412078192925868966

Czy można to uznać za totalną wizerunkową wpadkę? I tak, i nie. Oscarową galę oglądały miliony i kto miał zobaczyć Galaxy Note'a 3, ten zobaczył. Tematu źródła pochodzenia zakulisowego zdjęcia nie przepuszczą natomiast media technologiczne. Śmietankę spije Apple, i to absolutnie bez żadnego wkładu finansowego ze swojej strony. Chyba.

Źródło: Sploid

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)