Galaxy Note II z aktualizacją do Androida 5.0 Lollipop?

Galaxy Note II z aktualizacją do Androida 5.0 Lollipop?24.12.2014 10:08
Galaxy Note II
Galaxy Note II
Źródło zdjęć: © Samsung

Z wycieków testowych wersji oprogramowania wiemy, że na liście smartfonów Samsunga, które doczekają (lub już doczekały) się aktualizacji do Androida 5.0 znalazły się modele Galaxy S5, Galaxy S4 oraz Galaxy Note 3. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec.

Na oficjalnej stronie fińskiego oddział Samsunga znajduje się poradnik dotyczący aktualizacji androidowych smartfonów i tabletów. Pod nim umieszczono listę urządzeń, z której można się dowiedzieć, jaka wersja systemu obecnie kontroluje dane urządzenie oraz jaka aktualizacja jest następna w kolejce.

Co ciekawe, przy modelu Galaxy Note II znalazła się informacja, że zaplanowano dla niego aktualizację do Androida 5.0 Lollipop.

412091518615355948
Źródło zdjęć: © Samsung

Informację tę teoretycznie możemy uznać za oficjalną, ale trzeba pamiętać, że mogło dojść do zwyczajnej pomyłki. Niemniej informacja ta krąży po sieci już od kilkunastu godzin, więc ktoś powinien już zareagować, gdyby to był błąd. Z drugiej zaś strony inny błąd przy Galaxy Nocie II i tak wciąż widnieje; pod zdjęciem telefonu znajduje się informacja, że aktualna wersja to 4.3, a w tabeli mowa o 4.4.2. Pewności wciąż więc mieć nie możemy.

Przypomnę jeszcze, że Galaxy Note II ujrzał światło dzienne pod koniec sierpnia 2012 roku, a do sprzedaży trafił we wrześniu. Urządzenia z Androidem powinny być wspierane przez 18 miesięcy, więc Samsung nie ma już formalnego obowiązku aktualizowania swojego phabletu do systemu, który pojawił się ponad 2 lata później. Byłoby jednak miło, gdyby tak się stało.

Źródło: Samsung

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)