Galaxy on Fire 2 dla dwurdzeniowych Androidów już niedługo! [wideo]

Galaxy on Fire 2 dla dwurdzeniowych Androidów już niedługo! [wideo]

Galaxy on Fire 2
Galaxy on Fire 2
Zbyszek Kowal
08.01.2011 10:00, aktualizacja: 08.01.2011 11:00

Najnowszy space shooter firmy FishLabs to w moim odczuciu murowany kandydat do gry roku 2010. Nieco szerzej postaram się poruszyć ten temat już jutro w recenzji tej gry na iPhone’a. Dzisiaj jednak dotarły do nas bardzo ciekawe wiadomości na temat nowej odsłony tej gry dla Androidów pracujących w architekturze Nvidia Tegra 2 oraz dwurdzeniowych procesorów.

Źródłem przecieków są tegoroczne targi CES 2011 w Las Vegas. To właśnie tam FishLabs pochwalił się najnowszym filmikiem ukazującym Galaxy on Fire 2 przy wsparciu dwurdzeniowych procesorów oraz technologii Tegra 2. Popatrzcie sami jak wspaniale prezentuje się ta produkcja.

Gra działa bardzo płynnie w rozdzielczości 1280x800 zarówno na Androidzie 2.3 (Gingerbread) jak również 3.0 (Honeycomb). Prezes FishLabs nie omieszkał skomentować całej sprawy tymi oto słowy:

Jeśli zagrasz w Galaxy on Fire 2 na tablecie wykorzystującym Tegra 2, to śmiało możesz porównać swoje doznania do tego co doświadczasz podczas grania na PC lub konsolach.

Specjalna wersja gry Galaxy on Fire 2 pojawi się w Google Market w momencie pojawienia się na rynku urządzeń wspierających dwurdzeniowe procesory. Według ostatnich doniesień, powinno to nastąpić w przyszłym miesiącu. Na tych samych targach wielu producentów zaprezentowało swoje urządzenia wyposażone w dwurdzeniowe procesory.

Źródło: PocketGamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)