Galaxy on Fire 2 dla szerszej publiczności już wkrótce! [wideo]

Galaxy on Fire 2 dla szerszej publiczności już wkrótce! [wideo]

Galaxy on Fire 2 dla szerszej publiczności już wkrótce! [wideo]
Zbyszek Kowal
09.01.2012 05:40, aktualizacja: 09.01.2012 06:40

Dzieło FishLabs to najlepszy symulator walk w kosmosie, jaki jest na rynku. Jak do tej pory jednak tylko użytkownicy Xperii Play oraz Androidów z Tegrą na pokładzie mogli delektować się Galaxy on Fire 2. Na szczęście już niedługo ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Galaxy on Fire 2 oraz dodatek Valkyrie tworzą niesamowitą opowieść o dalekiej przyszłości, w której kapitan Keith T. Maxwell podbija kosmos. Gracz odkrywa nowe planety oraz rasy, nierzadko wchodząc z nimi w konflikt zbrojny. Doskonałe sterowanie, świetna trójwymiarowa grafika oraz epicka muzyka nadają tej grze charakteru.

Jak do tej pory był to jednak produkt dla wybranych. Najpierw gra pojawiła się na wyłączność dla Xperii Play, a później uraczyła swoim pięknem użytkowników Androidów z Tegrą na pokładzie. Zgodnie z zapowiedziami twórców jeszcze w tym kwartale do gry dołączą użytkownicy zwykłych Androidów.

Jedyne wymagania, jakie zostaną postawione przed właścicielami tych telefonów, to procesor 1 GHz, wyświetlacz 320 x 480 oraz Android 2.3.  Najprawdopodobniej gra będzie darmowa, tak samo jak to ma miejsce w przypadku Xperii Play.

Źródło: FishLabs

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)