Galaxy on Fire 2: Valkyrie – garść informacji o nadchodzącym dodatku [ wideo]

Galaxy on Fire 2: Valkyrie – garść informacji o nadchodzącym dodatku [ wideo]

Galaxy on Fire 2: Valkyrie – garść informacji o nadchodzącym dodatku [ wideo]
Zbyszek Kowal
10.04.2011 13:37, aktualizacja: 10.04.2011 15:37

Pierwsza część gry Galaxy on Fire była swoistą trampoliną, dzięki której firma FishLabs dołączyła do grona najlepszych developerów gier Java. Druga odsłona przygód najemnika Keitha T. Maxwella pozwoliła Niemcom z Hamburga podbić serca użytkowników urządzeń z iOS na pokładzie. Czego w związku z tym powinniśmy spodziewać się po dodatku Valkyrie?

Każdy, kto chociaż przez chwile interesował się grami Java, musiał spotkać się z grami FishLabs. W szczególności z ich flagowym projektem, grą Galaxy on Fire – pierwszymi walkami w kosmosie w pełnym trójwymiarze. Natomiast o części drugiej swego czasu na Applemanii pisałem tak:

Galaxy on Fire 2 to gra wybitna. Wyśmienita fabuła, pełna humoru i klimatyczna sprawia, że kampanie przechodzi się jednym tchem. Poziom rozbudowania poszczególnych elementów gry (kosmos, broń, statki) gwarantuje rozrywkę na tygodnie. Do tego dochodzi fenomenalna polska lokalizacja oraz cały pakiet społecznościowy z Game Center i OpenFeintem na czele.

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. W dodatku aplikacja jest uniwersalna, wiec płacąc raz, otrzymujemy grę, w którą można pograć zarówno na iPhonie, jak i tablecie Apple’a. Co ciekawe, aplikacja jest na tyle zoptymalizowana, że nawet użytkownicy iPhone’a 3G mogą sięgać po tytuł FishLabs bez obaw.

Zgodnie z zapowiedzią dodatek do dwójki zatytułowany Galaxy on Fire 2: Valkyrie pojawi się w App Store już 28 kwietnia. Nie będzie to jednak zwykły update, który dorzuci kilka statków lub broni do rozgrywki. Valkyrie rozszerzy i tak ogromny już świat zaprezentowany w części drugiej.

Gracze mogą spodziewać się nowych systemów planetarnych, stacji kosmicznych, nowych statków oraz kilku potężnych broni. Nie zabraknie również nowej, epickiej przygody, która po raz kolejny zabierze najemnika Keitha T. Maxwella w niezbadane rejony kosmosu. Co ciekawe, twórcy zapowiedzieli również możliwość posiadania na własność stacji, która będzie generować zyski!

Z innych ciekawostek, które ujawniono, warto wyszczególnić informację o nadchodzącym nowym filmiku, który pojawi się 15 kwietnia. W drugim trailerze (pierwszy możecie podziwiać wyżej) zostanie zaprezentowana pełna lista udogodnień, jakie przyniesie dodatek Valkyrie.

Zapowiada się więc naprawdę bardzo duża aktualizacja, która w moim odczuciu ponownie zamiesza w App Store oraz Android Markecie. Jeżeli plotki o wsparciu dla dwurdzeniowych smartfonów okażą się prawdziwe, to po raz kolejny Fishlabs będzie jednym z kandydatów na producenta roku. Więcej informacji o nadchodzącym projekcie znajduje się na stronie oficjalnego bloga producenta.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)