Galaxy on Fire 2 – wersja dla Androida jeszcze w tym tygodniu!

Galaxy on Fire 2 – wersja dla Androida jeszcze w tym tygodniu!
Zbyszek Kowal

15.06.2011 19:12, aktual.: 15.06.2011 21:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najnowszy space shooter firmy FishLabs już niedługo pojawi się na urządzenia pracujące w architekturze Nvidia Tegra 2 przy wsparciu dwurdzeniowych procesorów. Androidowa wersja będzie jeszcze ładniejsza graficznie niż ta z iOS!

Galaxy on Fire 2 to gra wybitna. Pełna humoru fabuła sprawia, że kampanie przechodzi się jednym tchem. Poziom rozbudowania poszczególnych elementów gry (kosmos, broń, statki) gwarantuje rozrywkę na tygodnie. Do tego dochodzą fenomenalna polska lokalizacja oraz cały pakiet społecznościowy z  OpenFeintem na czele.

Już niedługo, najprawdopodobniej jutro lub w piątek, gra pojawi się w Android Markecie! Jak zapowiadają twórcy, odsłona dla Androida będziebardziej dopieszczona graficznie niż wersja znana z iPhone’a.

Spokojnie jednak, nawet jeżeli nie macie urządzeń wyposażonych w Tegrę 2, to i tak będziecie mogli zagrać w specjalną wersję gry zoptymalizowaną pod słabsze urządzenia. Nie wiadomo jednak, czy będzie to inna wersja do pobrania, czy ta sama co dla dwurdzeniowców.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)