Galaxy on Fire 3 w 2012 roku!

Galaxy on Fire 3 w 2012 roku!

Galaxy on Fire
Galaxy on Fire
Zbyszek Kowal
27.01.2011 21:00, aktualizacja: 27.01.2011 22:00

Jeżeli ktokolwiek pyta mnie o dobry space sim to jednym tchem polecam mu serię Galaxy on Fire. W szczególności część druga została przygotowana z niesłychaną precyzją i rozmachem. Producent gry, firma Fishlabs ujawniła plany na przyszłość. Będzie kolejna część Galaxy on Fire!

O tym że Galaxy on Fire 2 to jedna z najlepszych gier na urządzenia z iOS’em na pokładzie przekonywałem Was w swojej recenzji na Applemanii. Maksymalną ocenę wystawiło wiele redakcji na świecie. Niestety, ciepłe przyjecie przez prasę nie wpłynęło na wielki sukces gry w App Store. Być może cena 10 dolarów była nie do przeskoczenia dla wielu użytkowników urządzeń Apple’a.

Znacznie lepiej gra spisała się w Ovi Store. Telefony z Symbianem^3 okazały się być bardzo gościnne dla niemieckiego developera. Według danych ujawnionych przez prezesa Fishlabs -  Michaela Schade - gra została pobrana ponad 200 tysięcy razy!

Przy okazji przechwałek na temat dobrego wyniku, Schade poinformował że firma pracuje już nad Galaxy on Fire 3, którą będzie wyposażona w szereg funkcji MMO. Według założeń, proces produkcyjny nowej gry potrwa rok. Wychodzi więc na to że w 2012 nie będziemy emocjonować się tylko Mistrzostwami Europy w Polsce. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać kiedy ponownie zasiądę za sterami kosmicznego myśliwca.

Źródło: PocketGamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)